Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, nar met vioor
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzame notenhouten met ivoren nar ca. 1910. Voorstelling: nar met ivoren gezicht, handen en staf. Heeft aapjes met glazen ogen bij zijn benen en een uil op het hoofd. Originele goudkleurige beschild...

Fedor van Kregten
Startprijs 1.400 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met molens en koeien 88x60cm. Cond.: G

Tahitie parelcollier
Resultaat: 1.700 EUR

Verlopend Tahitie parelcollier, met mooie parels ø 11-13mm. Het collier is voorzien van een verborgen sluiting in de parels. Lengte 44,5 cm. ca 85,9 gr.

Slavenband, 6 edelstenen
Startprijs 1.300 EUR

Slavenband, GG, 585/000, voorzien van 6 grote ovale edelstenen. De brede armband, 19 mm, is aan de bovenzijde tussen de stenen voorzien van een gegraveerde bewerking. Daarnaast is de armband voorzien ...

Antieke gouden broche
Startprijs 1.300 EUR

Antieke RG broche, 585/000, Victoriaanse stijl ca 1850. Met 10 diamanten met oud-slijpsel, totaal ca 1,50 crt. W Si/P. Met zwart emaille bewerkingen. Ca 55x50mm. ca 19,1 gr.

Vuurvergulde klok
Startprijs 1.250 EUR

Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...

Zwart marmeren pendule
Startprijs 1.250 EUR

Grote Franse Louis Seize pendule ca. 1780 van zwart marmer met vuurvergulde bronzen ornamentuur (minimale chips, en stukjes marmer ingelijmd). In originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger...

Staande klok, Grunder
Startprijs 1.250 EUR

Duitse notenhoutfineer Grunderzeit staande klok ca. 1880 met L.F.S. uurwerk in uitstekende werkende staat (Fürtwängler), geen fineerschade 230x36x40cm. Cond.: G

Briljanten armband
Startprijs 1.250 EUR

Briljanten armband, bicolour (10 krt), 417/000, met Briljanten, totaal ca 8,0 crt fancylightbrown /SIP1 ( 3 ontbreken). De armband heeft ovale opengewerkte schakels bezet met diamanten en is voorzien ...

Briljant armband
Startprijs 1.250 EUR

Briljanten armband, bicolour (10 krt), 417/000, met Briljanten, totaal ca 8,0 crt fancylightbrown /SIP1 ( 3 ontbreken). De armband heeft ovale opengewerkte schakels bezet met diamanten en is voorzien ...

Zilveren servies
Resultaat: 2.200 EUR

Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...

Scheepskist, 18e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G

Ikoon, Vladimirskaja
Startprijs 1.200 EUR

Ikoon, moeder Gods van Vladimir met zilveren rizza (84 zolotniks, mauersmerk AND) in beschermkastje. Russisch ca. 1900, 40x36cm.

Zilveren kraankan
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)

E.P. Molenveld, stilleven
Startprijs 1.150 EUR

Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U

Slavenband WG briljant
Startprijs 1.150 EUR

Slavenband, WG 585/000, met Briljanten. Smal model armband met in het midden een stuk met 2 rijen Briljanten. Op de band zitten verlopende stukjes met wat kleinere Briljanten. De armband is voorzien v...

Rozetring WG
Startprijs 1.150 EUR

Antieke WG, 585/000, rozetring. Dubbele band met in het midden een grote Briljant en daaromheen 6 blaadjes en 6 zettingen met wat kleinere Briljanten. ca 0,75 crt. briljant. ca 5,4 gr. ø 53.

Terracotta Clodion
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame grote antieke terracotta figurengroep door Clodion (1738 - 1814), Satyr en Cupido. Groen gepatineerd en goudkleurig gepatineerd, minimale chips 56x35x29cm. Cond.: G

Empire pendule
Resultaat: 1.300 EUR

Vuurvergulde empire pendule ca. 1820 in originele staat (compleet). Wijzers verbogen, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger (1e vergulding) in goede originele staat 41x26x9cm.

Armband GG met cocktailstenen
Startprijs 1.100 EUR

Armband, GG 585/000, met Toermalijn en Amethist. Grove stevige Gourmet armband, 5 mm, met 5 edelstenen, ovaal cabouchon geslepen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Lengte 18 cm, c...

Keteltje op comfoor
Startprijs 1.100 EUR

Zilveren trekpotje op zilveren comfoor, Z2 gekeurd voorzien van oud belastingteken V (na 1900) ca. 736gr. ø14cm H.25cm.. Cond.: U

Armband WG met robijn
Startprijs 1.050 EUR

Armband WG, 750/000, met Robijnen. 2 Rij-ig model met tussenstukjes waarin telkens 3 Robijnen gezet zijn. De armband is gematteeerd en voorzien van een bakslot met 2 veiligheden. lengte 18 cm, ca 23,1...

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.

Kersen bureau
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam kersenhouten fineer Louis Seize secretaire ca. 1780 met intarsia en marquetterie. In zeer goede originele staat met 2 lades en achter de klep met lades, vakverdeling en 3 kelders. Zuid Duitsl...