16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Neushoorn hoorn 2001
Neushoorn hoorn
Startprijs 110.000 EUR
Carillion klok 1904-1907 3502
Carillion klok 1904-1907
Startprijs 9.500 EUR
Tabernakel secretaire 4000
Tabernakel secretaire
Startprijs 6.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge

7.000 EUR

Boulle klok 3532
Boulle klok
Startprijs 5.000 EUR
Jan Sierhuis 1027
Jan Sierhuis

3.500 EUR

3-Luik icoon 15e eeuw 1006
3-Luik icoon 15e eeuw

4.750 EUR

Pastoorskast 4005
Pastoorskast
Startprijs 3.500 EUR
Vuurvergulde pendule 3506
Vuurvergulde pendule
Startprijs 3.500 EUR
7-Delig servies + 6 lepels/vork 171
7-Delig servies + 6 lepels/vork

3.750 EUR

Hartbriljant ring 232
Hartbriljant ring
Startprijs 3.400 EUR
Friese kortstaart 3586
Friese kortstaart
Startprijs 3.000 EUR
Lantaarnklok 3541
Lantaarnklok

4.000 EUR

Jan te Wierik, olieverf 1038
Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.000 EUR
Jan Sierhuis 1026
Jan Sierhuis

3.000 EUR

Zilv. pronkschaal 323
Zilv. pronkschaal
Startprijs 3.000 EUR
Biedermeier secretaire 4031
Biedermeier secretaire
Startprijs 2.500 EUR
Jan Voerman, paarden in melkbocht 1228
Jan Voerman, paarden in melkbocht
Startprijs 2.500 EUR
Jan Cremer, 1000
Jan Cremer,
Startprijs 2.500 EUR
Omvangrijk zilv. bestek 49
Omvangrijk zilv. bestek
Startprijs 2.500 EUR
Jurres, olieverf 1514
Jurres, olieverf
Startprijs 2.400 EUR
Schilderij, H. van Steenwijk 1480
Schilderij, H. van Steenwijk
Startprijs 2.300 EUR
Art deco hanger/broche 363
Art deco hanger/broche
Startprijs 2.300 EUR
Grote Empire vaas 6000
Grote Empire vaas
Startprijs 2.250 EUR