Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR

Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U

Gestoken kast, Danzinger
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale eikenhouten Danziger kast in neo-ranaissance stijl ca. 1900, met prachtige gebeeldhouwde figuren, getorste zuilen, ranken en leeuwekoppen, groot beslag, zware bolpoten, cherubijnen. In ui...

Klokkenstel LK
Startprijs 2.000 EUR

Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.

Louis Apol, riviergezicht
Startprijs 2.000 EUR

Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G

Evert Moll, Scheveningen
Resultaat: 2.000 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G

Groot Russisch ei
Startprijs 1.900 EUR

Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U

Markiesring bolsewiek
Startprijs 1.850 EUR

Prachtige ring GG, 750/000, met Diamanten. Markiesmodel met 15 bolsewiek Diamanten, ca 1,60 crt. Grootte bovenzijde ring 2,4x0,9cm. ca 2,7 gr. ø 52

Mahonie secretaire ca. 1800
Startprijs 1.800 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehout fineer Louis-Quinze gebogen cilinderbureau, met bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en hand gepolitoerd, binnenleven met gefineerde lades met bandintar...

Amsterdams staande klok
Resultaat: 1.800 EUR

Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...

Empire pendule
Startprijs 1.700 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G

Porseleinen pop, Hilda Kestner
Startprijs 1.700 EUR

Oude Duitse Kestner Hilda JDK 237 met papier mache lichaam en echt-haar pruik. In originele staat 42cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

Tahitieparelsnoer
Startprijs 1.550 EUR

Tahitieparelsnoer bestaande uit 36 mooie Tahitieparels, ø 12 mm. Lengte 46 cm met verborgen sluiting in de parel. ca 94 gr.

Armband GG baquette briljant
Startprijs 1.550 EUR

Armband, GG, 750/000, met middenstuk met briljant en baquette. Het middenstuk in de vorm van een soort strik/krul met daarin baquette geslepen Briljanten, verlopend naar de schakels toe met daarin Bri...

Empire stijl bankstel
Startprijs 1.500 EUR

Antiek mahoniehouten empire stijl bankstel met twee stoelen, ca. 1900, bronzen applicaties en kariatyden, taps toelopende poten. In goede originele staat. 92x128x76cm. en 92x73x67cm.

Empire pendule
Startprijs 1.500 EUR

Antieke empire pendule ca. 1800, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger.8 daags uurwerk Wit metzwart marmer, bronzen ornamentuur en bisquit porseleinen medaillons. Pendule verkeerd in zeer goede originel...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met putto, fakkels en coupe. Eerste vergulding, compleet en in zeer goede staat. Emaille cartouches, 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1820 35x25x14cm.

Pendant, B. Brouwer
Startprijs 1.500 EUR

2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 1.500 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

Vier velden ikoon
Resultaat: 1.500 EUR

Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...

N. Steffelaar, interieur
Resultaat: 2.000 EUR

Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...

Marquetrie bureau
Resultaat: 2.250 EUR

Hollands mahoniehouten 19e eeuws schrijfbureau, met bijpassende stoel, met prachtig inlegwerk van bloemen, vogels, ranken, vazen etc. Erg bijzonder, geheel rondom ingelegd (zijkanten, voorkant, bovenk...

Bronzen beeld
Startprijs 1.400 EUR

Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.