Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 RC auto's
Resultaat: 20 EUR

Twee op afstand bestuurbare auto's 1:16, 1x Lamorghini Murcielago (RadioFun) en 1x rode sportwagen van Speed1Racing. In nieuwstaat.

Märklin + Schuco
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G

4 Delen Duitse treinen
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R

Brandweerwagen
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel Solido 1:19, Ford V8, Beverly Hills Fire Department No. 3 in zeer goede staat 25x9,5x11cm.

Tractor
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel Fendt 936 Vario in originele doos avn Bruder en in nieuwstaat 46x20x20cm.

Schaalmodel tractor
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel ERTL (3371G), McCormick-Deering Farmall in zeer goede staat 17x14x8,5cm.

Diverse modellen
Resultaat: 20 EUR

Kavel met verschillende schaalmodellen waaronder; 3x Hotwheel in verpakking, 2x Motormodellen (Bburago en Maisto) en enkele andere modellen, in redelijk tot nieuwstaat.

Kranten standaard
Resultaat: 20 EUR

Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R

Kleed
Resultaat: 20 EUR

Gebatikt zijde kleed ca. 1900 met afgebeeld Oosterse vrouwfiguren en koeien 80x104cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed in rood tinten, in zeer goede staat 103x155cm.

2 Houten beelden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren 1e helft 20e eeuw (lampenvoeten). In goede originele staat 30-31cm.

3 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G

3x Kunstenaarsglas
Resultaat: 20 EUR

Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 2 Delen Berendsohn glasfusing en 1x platte schaal ongesigneerd 12-19cm. Cond.: G

Div. glas & kristal
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers kristal en glaswerk (oud en antiek) o.a; 5 karaffen, 3 vazen, 2 dekselpotten, 1 schaaltje en 1 ruitkristallen schaal. Minimale chips mogelijk 10-29cm. Cond.: R

Plateel puddingstel
Resultaat: 20 EUR

Oud keramieken puddingstel (10-delig), gemerkt RAM Arnhem ca. 1930. Cremekleurig met bloemendecor. In redelijke staat, chips aan sommige bordjes ø16,5-ø28cm. Cond.: R_G

Beeld, schilder met hond
Resultaat: 20 EUR

Groot Spaans keramieken Nadal beeld, voorstellend een jonge schilder met palet en hond 31cm. Cond.: G

3 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G

2 Pors. lampen
Resultaat: 20 EUR

Twee Delfts blauwe lampevoeten, Ram, 2e helft 20e eeuw en Porseleyne fles, beide met bloemendecor. (Ramvoet beschadigd) 30-45cm., Cond.:R/G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x kastkom decor Old Bridge 11xø16cm., 1x grote schaal decor Timor 10xø22,5cm. en 1x dekselterrine 16xø24cm. Cond.: G

Gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Oude grote porseleinen gemberpot 20e eeuw met koperen deksel en polychroom bloemendecor in goede staat 31xø20cm.

Keramieken vaas + groene vaas
Resultaat: 20 EUR

Twee keramieken vazen; 1x design vaas met groene glazuur Leny de Bruyne-Korving 1945 Den Haag en 1x oorvaasje met bruine glazuur en gorne ca. 1930 17-31cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x vaas Hiuldegard Storr Britz 1915 Höhr Granzhausen Westerwald ca. 1930 met grijs gestipt glazuur 25xø11cm. 1x Vaas Ingeborg Zenker Wermelskirchen Zippa ca. 1960 met witte gl...

Kop & Schotel, Karlsbader
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen mokkakopje met schotel, Karlsbader Porzellan 20e eeuw. Met gouddecor en gelithografeerde voorstellingen 9xø11cm. Cond.: G

8 Diverse borden
Resultaat: 20 EUR

Acht diverse oude/antieke borden, o.a. Petrus Regout Maastricht, Timor, Amazone Tanrede, Bavaria Germany , Blue Roses e..a. ø19-ø25cm. Cond.:R/G