Twee op afstand bestuurbare auto's 1:16, 1x Lamorghini Murcielago (RadioFun) en 1x rode sportwagen van Speed1Racing. In nieuwstaat.
Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G
Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R
Schaalmodel Solido 1:19, Ford V8, Beverly Hills Fire Department No. 3 in zeer goede staat 25x9,5x11cm.
Schaalmodel Fendt 936 Vario in originele doos avn Bruder en in nieuwstaat 46x20x20cm.
Schaalmodel ERTL (3371G), McCormick-Deering Farmall in zeer goede staat 17x14x8,5cm.
Kavel met verschillende schaalmodellen waaronder; 3x Hotwheel in verpakking, 2x Motormodellen (Bburago en Maisto) en enkele andere modellen, in redelijk tot nieuwstaat.
Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R
Gebatikt zijde kleed ca. 1900 met afgebeeld Oosterse vrouwfiguren en koeien 80x104cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch kleed in rood tinten, in zeer goede staat 103x155cm.
Twee oude Chinese houtgesneden figuren 1e helft 20e eeuw (lampenvoeten). In goede originele staat 30-31cm.
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 2 Delen Berendsohn glasfusing en 1x platte schaal ongesigneerd 12-19cm. Cond.: G
Kavel divers kristal en glaswerk (oud en antiek) o.a; 5 karaffen, 3 vazen, 2 dekselpotten, 1 schaaltje en 1 ruitkristallen schaal. Minimale chips mogelijk 10-29cm. Cond.: R
Oud keramieken puddingstel (10-delig), gemerkt RAM Arnhem ca. 1930. Cremekleurig met bloemendecor. In redelijke staat, chips aan sommige bordjes ø16,5-ø28cm. Cond.: R_G
Groot Spaans keramieken Nadal beeld, voorstellend een jonge schilder met palet en hond 31cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G
Twee Delfts blauwe lampevoeten, Ram, 2e helft 20e eeuw en Porseleyne fles, beide met bloemendecor. (Ramvoet beschadigd) 30-45cm., Cond.:R/G
Drie delen antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x kastkom decor Old Bridge 11xø16cm., 1x grote schaal decor Timor 10xø22,5cm. en 1x dekselterrine 16xø24cm. Cond.: G
Oude grote porseleinen gemberpot 20e eeuw met koperen deksel en polychroom bloemendecor in goede staat 31xø20cm.
Twee keramieken vazen; 1x design vaas met groene glazuur Leny de Bruyne-Korving 1945 Den Haag en 1x oorvaasje met bruine glazuur en gorne ca. 1930 17-31cm. Cond.: G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Hiuldegard Storr Britz 1915 Höhr Granzhausen Westerwald ca. 1930 met grijs gestipt glazuur 25xø11cm. 1x Vaas Ingeborg Zenker Wermelskirchen Zippa ca. 1960 met witte gl...
Oud porseleinen mokkakopje met schotel, Karlsbader Porzellan 20e eeuw. Met gouddecor en gelithografeerde voorstellingen 9xø11cm. Cond.: G
Acht diverse oude/antieke borden, o.a. Petrus Regout Maastricht, Timor, Amazone Tanrede, Bavaria Germany , Blue Roses e..a. ø19-ø25cm. Cond.:R/G