Oude Chinees porseleinen siervaas en gemberpot 1e helft 20e eeuw. handbeschilderd en met gouddecor 10xø11cm. en 26xø10cm. Cond.: G
Oud Delfts porseleinen bord met bloemdecor 2e helft 20e eeuw ø27,5cm. Cond.: G
Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R
5-Delen oud Delfts bont 20e eeuw, 1 kaststel 14-21cm. en 2 bordjes 3-17cm. Cond.: G
Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G
Diverse delen Iers Belleek serviesgoed, ca.1930, o.a. theekan, 2 melkkannen, suikerpot, 2 grote theekoppen, 4 kleine kop en schotels, vaasje in schelpenvorm en een vaasje met bloemdecor. Cond.:G
Vier delen porselein; 2x rijstkom 1e helft 20e eeuw China (1 zonder deksel), 1x Satsuma figuur 1e helft 20e eeuw (voet gelijmd), 1x Chinees vaasje 1e helft 20e eeuw (Goed) en 1x Goebel vogel (snavel g...
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R
Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M
Franse Fayence dekseldoos, Longuy decor 4025, oude haarscheur in deksel 4,3xø9,2cm. Cond.: R
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Antiek tien delig porseleinen gebakstel, ca. 1910, met handgeschilderd bloemendecor. ø13cm. en 27x25cm. Cond.:G
Grote antieke 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met blauw landschapdecor. 16xø16cm., Cond.:G
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G
Grote groene Chinees keramieken schotel., 2e helft 20e eeuw, met karpers- en bloemendecor. ø 38.5cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G
Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G
Grote imari stijl porseleinen sierschotel, 20e eeuw, met bloemendecor en geschulpte rand. ø50cm.
Frans porseleinen 19e eeuwse inktpot in empire stijl met bloemen-en gouddecor. 11xø10cm., Cond.:G
Japans beschilderd porseleinen ei, gelithografeerd en met gouddecor beschilderd 20e eeuw 22xø15cm. Cond.: G
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Oude Japanse keramieken vaas met craquelee glazuur en gouddecor (made in Japan) 24xø13cm., Cond.:G
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Porseleinen Tete a tete moccaservies met gouddecor en romantische voorstelling. Gesigneerd Gragionard 2e helft 20e eeuw 16x30x42cm. Cond.: G
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G
Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G
Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.
Engels porseleinen brunch-servies, gemerkt Staffordshire Furnivals England, bestaande uit; 2 grote etageres, 8 kop&schotels, koffiekan, melk- en suikerpot en 5 bordjes, Cond.: G
Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G
Keramieken wasschotel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 10x32cm. Cond.: G
Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB (Bernard Bloch) 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G
Vier keramieken vazen/schenkkannen; 1x Art Deco van John Beswick England (haarscheur), 1x P. Regout Maastricht, 1x Perla Holland en 1x Assen 1e helft 20e eeuw 10x15,5cm.
Grote goudkleurige porseleinen vaas, ongemerkt 20e eeuw 59xø33cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen empire theepot met gouddecor, ca.1820, haarscheur bij de bodem en goud is licht vervaagd. 14x26xø16cm.
Silver plated porseleinen koffieset, ca. 1930, bestaande uit een koffiepot (deksel beschadigd) suikerpot en melkkan. Gemerkt: Krowach-Bavaria Maja.
Oud handbeschilderd glas 1e helft 20e eeuw en een deel van een tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop, ca.1900, Cond.:G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Oud Indiaas benen figuur voorstellend een biddende vrouw. Achterzijde met opschrift 20e eeuw 15,5x6x4cm. Cond.: G
Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G
Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.
Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G
Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R
Oude metalen lamp met biosquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R
Twee Royal Schwabap keramieken kastkommen met gelithografeerd decor in zeer goede staat 11xø16cm. Cond.: G
Porseleinen tabouret ca. 1900 met twee zeemonsters, gemerkt F.M., haarscheur in glazuur en staarten beschadigd 26x33x12cm. Cond.: R
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G
Drie Japanse (boeren) imari borden 19e eeuw, 2 borden met chip Cond.: R
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G