Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U
Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U
Zwaar Russisch zilveren presenteeretui met Jugendstil handgravure 875/000 ca. 132gr. 10x7x1,5cm. Cond.: U
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met 40 briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56
Ring WG, 750/000, met 40 briljanten en een ovale smaragd. De ring heeft een ovale bewerking met de briljanten en in het midden voorzien van een smaragd, ø 7,5x6,6mm, met diverse glissen. ca 6 gr ø 52.
Parelcollier met diamantenhanger en jadekwarstjes. Zoetwaterparelcollier, ø 8mm. om en om met jadekralen. In het midden van het collier zit een goud op zilveren hanger met veel diamanten. Aan de hange...
Jadecollier, 2 rij, met GG 585/000 sluiting met briljanten. Geslepen jadekralen, ø 8 mm, met diverse GG bolletjes, bevestigd aan een grote ovale sluiting met briljanten. De organisch gevormde eindstuk...
Streekbroche GG 585/000. Ovaal vormige broche met een bewegend baardje, s-vormig filligrain opwerk. Voorzien van veiligheidsspeld en ketting. ca 5,3 gr. De broche is iets gedeukt. ca 1880
Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...
Oorstekers GG, 585/000, met briljant. Oorstekers in de vorm van een blaadje volgezet met diverse briljanten. Diamonde. Totaal 0.22 crt. Cond. Nieuw
Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...
Gouden vijfje gezet in brede GG 585/000, bewerkte rand. Wilhelmina 1912. Te dragen als broche en als hanger. Totaal ca 7,2 gr.
Harthanger, GG 585/000, met diverse parels, aan GG 585/000 jasseron collier. Zware hanger met zoetwaterparels met bewerking aan de bovenzijde aan een jasseroncollier. Lengte 60 cm. ca 8 gr.
Parelarmband, 2 rijen, met WG 585/000 sluiting met briljant en smaragd. De parels zijn ø 9mm en de sluiting, ø 16 mm, heeft 5 briljanten totaal ca 0.30 krt, en 4 smaragden. Lengte 19 cm.
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U
Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.
Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U
Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.
Twee zilveren theeglashouders, opengewerkt en deels niëllo 875/000, samen ca. 160gr. 10xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren, 800/000, tafelstrooier op grote ronde voet met allegorische voorstellingen. ø Voet 5,5cm Hoogte 10 cm. Keur; Z. ca 87 gr. Cond U
Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G
Collier, GG 585/000, dubbel Gourmetschakel. Collier 34 cm met stukje hangend in het midden en aan de uiteinden 2 stukjes jasseronketting. ca 20,6 gr.
Cameehanger, met GG 585/000 getorste rand. Mooie duidelijke voorstelling.ø 26x22mm. Aan de hanger zit een double anker collier, lengte 60 cm.
Hanger/Broche GG, 585/000, in de vorm van een schild, met zilver-vergulde achterzijde. Ca 1880. In het midden een ovaal zwart emaille gedeelte met gouden bloemafbeelding. Aan de boven en onderzijde ve...
Broche GG, 585/000, met zilveren achterzijde. Rond 1880. Schildmodel met in het midden een gouden ovale afbeelding van een bloem in zwart emaille. De randen van de zijn bewerkt met enkele bloemen en g...
Collier 5 rijen Tourmalijn met antieke GG 585/000 sluiting. Grote ronde sluiting, ø 37 mm, met fijne bewerking en plaatapplicaties, voorzien van 5 rijen zwart geaderd tourmalijn. Lengte 38 cm.
Hematiet collier met GG, 585/000 slot en 25 GG 585/000 bolletjes. Gefacetteerde hematietkralen ø 14 mm. met om en om een GG bolletje, ø 3 mm, en een bolsluiting ø 12 mm. Lengte 42 cm
Goud op zilveren oorhangers met robijn en diamant. Antieke oorhangers met een bloemachtige oorsteker waaraan een peervormig stukje zit. Daaraan zit een chatelaine-achtig stuk met een ovale robijn en v...
Camee hanger GG 585/000 en Camee oorhangers GG 585/000. Bewerkte hanger met draaibaar gedeelte met aan een zijde een camee en aan de andere zijde een hematiet. Daarbij een paar oorhangers met kleine o...
Hanger en collier GG 585/000, met mooie uitgesneden camee. De bovenszijde van de hanger is mooi uitgwerkt. Het geheel is bevestigd aan een fijn GG 585/000, gourmetcollier. Lengte 47 cm. ca 3,4 gr
Vier ringen, GG 585/000. Een trouwring, breed model, ø 63, een ring met parelmoer en kleine 8/8 diamantjes ø 53. Een ring met smaragd en 8/8 diamantjes, ø 54, en een ring met blauw saffier en 8/8 diam...
Twee ashangers, GG, 585/000, een hart, 16x14,5mm, en een kruis, 23x15mm. Beiden gepolijst. Totaal ca 5 gr.
Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met gecontourneerde steel, fraai en scherp gegraveerd aan voor-en achterzijde. MT: J.W.Tanner Amsterdam ca. 1878. L.27cm., ca.85gr.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met tapstoelopende gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.M.Visser, Steenwijk, midden 1900. Lengte 10,5 cm. ca 54 gr. Cond U
Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...
Kristallen theebus, olijfslijpsel, met zilveren, 835/000, stop voorzien van zeer fijne perlerand. Hollands gekeurd. ø 7 cm. Hoogte 17 cm. Cond U
Zilveren broche, 835/000, met RG bewerking. Ovaal midden met RG bloembewerking en aan weerszijden een stuk met bolletjes bewerking en RG bandje.( 38x19mm) Eind 19e eeuw. ca 4,1 gr.
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U
Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U
Russisch zilveren, 916/000, bakje, op voet met geemailleerde rand en vergulde binnenkant. ø 8,5 cm. Cond U
Ebbenhouten wandelstok met gladde zilveren, 800/000, greep. Gemerkt V: Begin 1900. Lengte 93 cm. Cond G
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Hollands zilveren, 835/000, rechthoekig gecontourneerd doosje. Maker: K.v.d.Meulen, Joure. Jaarletter I, 1968. Grootkeur 2e gehalte zilver. 4x3,5x5cm. ca 32 gr. Cond U
Antiek kristallen parfumflesje op voet met zilveren dop en glazen stopje H.: 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U
Ring GG, 585/000, met grote amethist en briljanten. De forse ring heeft een amethist in de vorm van een hart ca 12x12mm. Naast de amethist zitten 20 briljanten, W, ca 16,4 gr.ø 59
3 Rij-ig granaatcollier met GG, 585/000 sluiting met cabouchon geslepen granaat. ø granaatkraal 5mm. lengte 42 cm
Ring GG, 585/000, met in het midden een ovale geslepen granaat en daaromheen een rand met 13 rond geslepen granaten. ø 54.ca 4.4 gr.
GG munt, Neuenhaus met GG rand. Te gebruiken als hanger. totaal ca 5,1 gr. Munt geslagen t.b.v. 600 jaar stadsrechten 1369-1969. ø 20 mm.
Grote ovale hanger GG, 585/000, met ovale aquamarijn, 14x8mm. Om de steen zit een brede opengewerkte ruitvormige bewerking met een getorste rand. Grootte hanger 20x30mm. ca 3,8 gr.
Kruis GG, 585, 23,4x14mm, met op de hoeken 4 kleine briljanten, totaal ca 0.08 crt. ca 1,3 gr.
Oorhangers en en harthanger, GG 585/000, met granaten. Oorhangers met een peervormige hanger waarin granaten entourage gezet zijn en een hanger in de vorm van een hart 2 rij-ig gezet met granaten. ø 2...
Licht rood bloedkoralen collier. 3 Rijig met GG 585/000, sluiting. Rondmodel met een grote en 10 kleine bloedkoralen. Gedraaid, maar ook in verlopende rijen te dragen.
Bloedkoralen armband met GG, 585/000, slot. 2 Rij-ige armband bestaande uit langwerpige kralen, mooie licht rode kleur, met oude GG sluiting met similie in het midden. Lengte 17 cm.
Armband, GG, 333/000. Schakelmodel met grote karabijnsluiting. Lengte 19 cm. ca 9,75 gr.
Ring, hanger en oorhangers, GG 585/000, met licht blauwe steen. Ring met rechthoekige steen, 13x11, met bewerking in de band en langs de zetrand, ø 59. Oorhaken met langwerpige stenen, 10x6mm, met een...
Ring GG, 750/000, pave met diverse robijnen. Bovenop de ring zit een bol welke volledig bezet is met kleine robijntjes. De ring mist 1 steentje.ca 8 gr. ø 54
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.
Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U
Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van KempenL:11cm. ca. 140gr. Cond.: U
Zilveren, 800/000, deels vergulde belletjesrammelaar. ca 45 gr. Cond U
Djokja zilveren, 800/000, hengelsmandje, ajourgezaagd met rondom florale motieven in mand en hengsel. MT J.S. ca 233 gr. ø 18 cm Cond U
Paar Engelse Sterling zilveren, 925/000, strooiers, met gevulde voeten. Hoogte 10,5 cm. Cond. G
Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...
Zilveren, 835/000, snuifdoos, hutkoffer model;, met gedreven bijbelse voorstelling: Abraham die Hager met Ismaël wegstuurd. Keurkamer Schoonhoven, onduidelijk MT, ca. 1896, 4x6.3x4.3cm., ca. 69gr.
Gero plated serviesje 20e eeuw met praelrand 4-delig. Koffiekan licht bedeukt 7-13cm. Cond.: R-G
Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U
Zilveren, 925/000, naaigereikoker, waarin klosjeshouder met ophangoog en versierd met bladertakken en catouches. ø 2 cm. Hoogte 5,5cm. ca 34 gr. Cond U
Zoetwaterparelcollier met GG 585/000, veeroog ø 15mm. ø parels 6,5mm. Lengte 40 cm.
Oorstekers met parel ø 7 mm, met GG, 585/000, stift en en pousette.
Parelcollier met robijnkralen en hanger. Om de 2 parels zit een robijnen kraal. In het midden van het collier zit een GG, 585/000 V-vormige hanger met 9 briljanten. Aan het collier zit een GG, 585/000...
Ring, 750/000, met 8 rode stenen en 11 briljanten. De ring heeft een slag waarin de briljanten zitten. Daar omheen zitten 8 rode stenen, peervormig geslepen. ca 5,5 gr. ø 52.
Oorknoppen, GG 585/000, met 8 briljanten en rode stenen. ø Oorknop 10x6,6mm, met in het midden briljantjes pave gezet en 2 markiesvormige rode stenen. ca 2,1 gr.
Ring GG, 585/000, met ovale tourmalijnen en 24 briljanten. De ring bestaat uit drie banden, een met groen, een met rood en een met blauw tourmalijn. Aan weerszijden van de tourmalijnen zitten 4 brilja...
Armband GG 585/000, met ovale saffier, smaragd en robijn. Gourmet armband met over de armband verdeeld een cabouchongeslepen robijn, een smaragd en een blauw saffier. Voorzien van een karabijnsluiting...
Zware GG ring, 585/000, met een briljant een carree saffier en een markies robijn. Breedte aan de bovenzijde 6,5 mm, dikte 3,3 mm, verlopend naar de onderzijde. ca 7,4 gr. ø 55. Cond Nieuw
Oorknoppen, GG 585/000, met 2 briljanten. Spiegelchaton met 0.09 krt briljant per oorknop. Totaal ca 1,4 gr.
Zodiac, GG, 585/000, en double broche. Ronde zodiac-hanger, opengewerkt, Fabiola, leeuw, ca 2,9 gr en een broche, langwerpig onedel met zwart, similies en melkachtige steen.
Collier met koraal in regenboogkleuren. Bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting, ø 8 mm. Lengte 80 cm.
Antiek Hollands zilveren, 925/000, gembervork met agaten heft, handgegraveerd. MT: Jacobus van Steeden, Amsterdam. ca 1870. Lengte 17 cm. Cond U
Zilveren, 835/000, roomlepel met ronde bak en gecontourneerde gegraveerde steel, voorzien van een staande bol. MT: E.van Geelen Schoonhoven ca. 1908, L.12cm., ca. 16gr.
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje met medaillongravure op bovenkant. Grootkeur, jaarletter: Q, 1850. 4,5x4,5x1,5cm. ca 28 gr. Cond U
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U
Antiek Hollands kralenbeursje met zilveren beugel en binnebeugel 835/000, MT: A. Nauta Leeuwarden begin 1900. ongewaarborgd teken J. 8cm. Cond.: U