Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.
Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.
Zeldzame grote antieke terracotta figurengroep door Clodion (1738 - 1814), Satyr en Cupido. Groen gepatineerd en goudkleurig gepatineerd, minimale chips 56x35x29cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Neme Touchez pas, voorstellend een jongen met stoken handen in de zakken. In goede originele staat 26cm.
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een zittende vrouw met bloem. gesigneerd L. Kley (Louis Kley 1833-1911), mooie patina in zeer goede originele staat 31x11x20cm.
Zeldzame notenhouten met ivoren nar ca. 1910. Voorstelling: nar met ivoren gezicht, handen en staf. Heeft aapjes met glazen ogen bij zijn benen en een uil op het hoofd. Originele goudkleurige beschild...
Prachtig 19e eeuws handgestoken houten religieus beeld (Zuid Duits), mooie kwaliteit, vingers beschadigd 72x24x15cm. Cond.: G
Grote compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een jongen met kruik (kruik heeft binnenhouder voor bloemen). Geheel staand op geschulpte marmeren voet. mooie bronsachtige...
Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.
Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten Corpus Christi in goede staat 96x86x24cm.
Grote eikenhouten Madonna 1e helft 20e eeuw met kind. daarbij een eikenhouten hoekconsole, beide in goede staat 145x26x26cm.
Grote oude eikenhouten Madonna met kind 1e helft 20e eeuw in goede staat 103cm.
Antiek Javaans lavastenen heilig beeld, leeftijd onbekend. In goede originele staat 51x30x17cm.
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd U. Basset. sc. La Source. Voorstellend een Romeinse vrouw met amfora. Mooie patina, vingers verbogen 32cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil verguld figuur ca. 1900 voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.
Oud bronzen figuur, leeuw met leeuwin 2e helft 20e eeuw 34x39x25cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een adelijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend 2 paarden. Ongesigneerd met mooie patina 22x29x12cm. Cond.: G
Prachtige marmeren Art Deco schaal met bronzen pauw ca. 1920 in goede originele staat 11xø30cm. Cond.: G
Prachtige antieke bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een vogel bij nest en slang, mooie patina 18x14x12cm. Cond.: G
Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Antieke bronzen boeklezende monnik in goede staat, monnik kan geopend worden. 13,5cm.
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd F. Iffland (Frans Iffland Duitsland), naakte vrouw met tiara en twee zwaarden 36xø10cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd F. Iffland. Voorstellend een naakte vrouw met boog op marmeren voet. In goede staat, later nagedonkerd met was. terug te brengen in originele patina 36xø11cm. Cond....
Bronzen soldaat met marmeren voet ca. 1900 met reservistenpijp 15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G
Twee Zuid Duitse barok kerkelijke figuren met originele polychromie 18e eeuw in goede originele staat 32-33cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd G. Sommer Napdi. Voorstellend een Romeinse vrouw met waterbak 20,5cm. Cond.: G
Grote bronzen waterval voorstellend een putti met schelp 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 60x36x32cm.
Groot bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een putti met boek op bankje in barokstijl 41x24x15cm. Cond.: G
Bronzen adelaar op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw, gesigneerd J. Moigniez in zeer goede staat 36x30xø18cm.
Duits bronzen figuur van professor Victor Seifert ca. 1920 voorstellend een drinkende naakte vrouw op marmeren voet (mooie patina) 41x11x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met zwaard in goede staat 17x11x6cm.
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1900, voorstellend een meisje met hark en mand 17,5x5x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G
Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G
Compositie metalen Art Deco beeld op zwart marmeren voet. Voorstellend twee duiven op wijnrank ca. 1930. 15x26x10cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse wandplaquette voorstellend een lezende oude man 20x7x1,5cm. Cond.: G
Zuid Duitse notenhouten Maria 1e helft 18e eeuw met 3 cherubijnkoppen staande op bel met slang. In goede originele staat 27cm.
Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Grote bronzen putti met trommel, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 54x30x25cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur met marmeren voet,21e eeuw, gesigneerd Pierre Faguays, voorstellende een dansende dame, in Jugendstil vormgeving. 55x46x13cm., Cond.:G
Bronzen buste met marmeren voet ca. 1930 Mermoza, signatuur E. Diosi made in France Depose. In zeer goede staat 13x7x6cm.
Grote bronzen hazewindhond 2e helft 20e eeuw. Tweekleurig gepatineerd 58x80x23cm. Cond.: G
Grote bronzen Chinese krijger met lans 1e helft 20e eeuw met restbeschildering 58x36x18cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Antiek bronzen figuur gesigneerd:H.Fuchs, ca. 1900, op marmeren voet, vorstellende een kale man met gans en pot. In zeer goede staat. 34x15x16cm.
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een naakte man met druiven 55cm. Cond.: G
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met speer in goede staat 19x13x5,5cm.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Milo 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een naakte jongen met katapult 34cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Bronzen figuur, voorstellend een Romeinse atleet, gesigneerd Sommer Napoli? 19x11,5x5,5cm. Cond.: G
Twee grote antieke eikenhouten handgestoken consoles met putti. Vroeg barok, renaissance ca. 1700. In goede originele staat
Twee Afrikaanse keramieken beeldjes 20e eeuw 14-16cm. Cond.: G
Groot Javaans houten figuur, mooi gestyleerde vrouw met oorbellen en palmbladen. Zeer gedetailleerd uitgewerkt ca. 1950, 57cm. Cond.: U
Grote bronzen krokodil, gesigneerd A. Berty ca. 1890. In goede originele staat, mooie patins 11x40x26cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Bofill, originele groene patina. Voorstellend een arbeider met breekijzer 19x11x9cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse houtgesneden Maria staand op vis in goede originele staat 23cm. Cond.: G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, karikatuur van een oude naakte dikke man, 37x14x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een oude naakte dikke man 36x14x9cm. Cond.: G
Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.
Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G
Bronzen mannelijke torso "gekneveld" op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd M.G. Riviere 36x16x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een liggende naakte vrouw met schelp. Monogram BK in goede staat 12x4x2,5cm.
Bronzen paard met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo 26x25x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend twee jachthonden op voet 2e helft 20e eeuw 22x48x10cm. Cond.: G
Oud compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930. In goede originele staat 40x31x12cm.
Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel 21e eeuw met monogram WMSVH 50x14x15cm. Cond.: G
Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen met vis 2e helft 20e eeuw 40cm. Cond.: G+
Weense lamp 19e eeuw in de vorm van een Oosterse tempel met twee Arabische figuren van compositie metaal 36x16x12cm. Cond.: G
Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend uilen op boeken. Gesigneerd Christian Marochotti 33x14x14cm. Cond.: G
Twee oude Oosterse bronzen vazen 20e eeuw; 1 met olifant en figuur met vaas erop 16-17cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen vaas met 2-dimensionaal goudkleurig decor van vogels ca. 1900. In goede originele staat 33xø16,3cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A.E. Carrier. Voorstellend een vrouw met lans en gejaagd wild 34cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een Afrikaan met wandelstok, mand op het hoofd en diverse accesoires 65cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Rancoulet. Voorstellend een jongen met iets in de hand 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond.: G