Porseleinen Tete a tete moccaservies met gouddecor en romantische voorstelling. Gesigneerd Gragionard 2e helft 20e eeuw 16x30x42cm. Cond.: G
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G
Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G
Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.
Engels porseleinen brunch-servies, gemerkt Staffordshire Furnivals England, bestaande uit; 2 grote etageres, 8 kop&schotels, koffiekan, melk- en suikerpot en 5 bordjes, Cond.: G
Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G
Keramieken wasschotel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 10x32cm. Cond.: G
Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB (Bernard Bloch) 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G
Vier keramieken vazen/schenkkannen; 1x Art Deco van John Beswick England (haarscheur), 1x P. Regout Maastricht, 1x Perla Holland en 1x Assen 1e helft 20e eeuw 10x15,5cm.
Grote goudkleurige porseleinen vaas, ongemerkt 20e eeuw 59xø33cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen empire theepot met gouddecor, ca.1820, haarscheur bij de bodem en goud is licht vervaagd. 14x26xø16cm.
Silver plated porseleinen koffieset, ca. 1930, bestaande uit een koffiepot (deksel beschadigd) suikerpot en melkkan. Gemerkt: Krowach-Bavaria Maja.
Oud handbeschilderd glas 1e helft 20e eeuw en een deel van een tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop, ca.1900, Cond.:G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Oud Indiaas benen figuur voorstellend een biddende vrouw. Achterzijde met opschrift 20e eeuw 15,5x6x4cm. Cond.: G
Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G
Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.
Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...