Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Vazen 6495
3 Vazen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Aardewerken schenkkan 6320
Aardewerken schenkkan

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3 Borden 6190
3 Borden

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Oude Chinese figuur 6047
Oude Chinese figuur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chocoladeketel, Hutschenreuther 6072
Chocoladeketel, Hutschenreuther

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jade Chinees figuur 6211
Jade Chinees figuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Divers porselein 6121
Divers porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Imari borden 6226
3 Imari borden

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Platelen kannen met stop 6083
Platelen kannen met stop

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
7 Kopjes + 4 Schotels 6275
7 Kopjes + 4 Schotels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
4 Kop & Schotels 6274
4 Kop & Schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Boetcher, ree 6321
Boetcher, ree

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6 Porseleinen vazen 6068
6 Porseleinen vazen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Plateelvaas, wijde hals 6078
Plateelvaas, wijde hals

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ivoren beeldje 6178
Ivoren beeldje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Glansplateel rozenbol 6329
Glansplateel rozenbol

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Passau, vrouwtje 6104
Passau, vrouwtje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Kantonese schalen 6156
3 Kantonese schalen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chin. bord, zilv. hengsel 6249
Chin. bord, zilv. hengsel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chin. schotel + juskom 6303
Chin. schotel + juskom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chin. knobbelvaas, 19e eeuw 6496
Chin. knobbelvaas, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Platelen vaas 6081
Platelen vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Platelen borden 6184
2 Platelen borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vaas, Zwiebelmuster 6317
Vaas, Zwiebelmuster

Resultaat:

90 EUR