Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Schoteltjes, Makkum
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G

Kavel diversen (11x)
Resultaat: 90 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

12 Chinese kop & schotels
Resultaat: 85 EUR

Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G

3 Diverse vazen
Resultaat: 85 EUR

Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Resultaat: 85 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 1 chip aan de rand 43xØ9cm., Cond.:G

Platelen bloempot
Resultaat: 80 EUR

Grote Gouda platelen bloempot ca. 1920, gemerkt Zenith Gouda Holland Daisy, bloemendecor. Oude haarscheur bij bodem. 19xø24cm. Cond.: R-G

10 Chinese inktstenen
Resultaat: 80 EUR

Doos met 10 oude Chinese terracotta drukstenen met Chinese teksten en diverse figuren en voorstellingen. Beide zijden tweedimensionaal 29x21x2cm. Cond.: G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met Chinese krijgers en blauw decor (chips af) 13xø6cm. Cond.: M

Kutani schaal
Resultaat: 80 EUR

Kutani schaal met bronzen armaturen ca. 1880 in goede originele staat 10x35xø24,5cm. Cond.: G

2 Plateel vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Hollandse Gouda platelen vazen, decor Novada ca. 1920. Schilder B., in goede originele staat 21xø14cm.

Vergulde Biedermeier vaas
Resultaat: 75 EUR

Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M

Pors. groep, Thüringen
Resultaat: 75 EUR

Duits Thuringen porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw met rozenmanden. Emmerhandvat is gelijmd en 1 chip aan bloem, verder goed 18x6x8cm. Cond.: R

Ronde gelobte schotel
Resultaat: 75 EUR

Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R

Bloempot V&B
Resultaat: 75 EUR

Antieke Villeroy&Boch Bonn cachepot (bloempot) ca. 1900, met blauw landschapsdecor. 20x34xø25cm. Cond.:G

Bloempot V&B
Resultaat: 75 EUR

Antieke Villeroy&Boch cachepot (bloempot), ca. 1900, met blauw landschapsdecor. Randschade. 20x32xø23cm.

Chin. bordje, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met bloemmotief, minimale chiprand ø23cm. Cond.: G

Pors. figuur, Thuringen
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen figuur ca. 1930 van een dansend paar Thüringen, vingers beschadigd en rokfranjes beschadigd 29x20x15cm. COnd.: M

Plateel vaasje
Resultaat: 70 EUR

Zuid Holland polychroom platelen schenkkannetje ca. 1910, schilder R. met Jugendstil floraal decor 13,5xø9,5cm. Cond.: G

Groot Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Mooi 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. minimale chips rand ø28,8cm. Cond.: G

2 Beeldjes, 1x ivoor
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Japanse figuren; 1x antiek ivoren geisha en 1x antiek houten geisha staande op hoofd met glazen ogen (1 oog mist) ca. 1900 17-20cm. Cond.: G

Chinese inktsteen
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Tweezijdig bewerkt, 1 zijde met diverse Chinese figuren, andere zijdemet Chinese tekens. In originele doos 32x15x2,5cm. Cond.: G

Imari dekselpot
Resultaat: 70 EUR

Gave 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond en floraal decor, in zeer goede staat 34xø16cm.

2x Bord 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor, 1 bord met lichte randschade, Ø23cm., Cond.:G