Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 1 chip aan de rand 43xØ9cm., Cond.:G
Grote Gouda platelen bloempot ca. 1920, gemerkt Zenith Gouda Holland Daisy, bloemendecor. Oude haarscheur bij bodem. 19xø24cm. Cond.: R-G
Doos met 10 oude Chinese terracotta drukstenen met Chinese teksten en diverse figuren en voorstellingen. Beide zijden tweedimensionaal 29x21x2cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met Chinese krijgers en blauw decor (chips af) 13xø6cm. Cond.: M
Kutani schaal met bronzen armaturen ca. 1880 in goede originele staat 10x35xø24,5cm. Cond.: G
Duits Thuringen porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw met rozenmanden. Emmerhandvat is gelijmd en 1 chip aan bloem, verder goed 18x6x8cm. Cond.: R
Antieke Villeroy&Boch Bonn cachepot (bloempot) ca. 1900, met blauw landschapsdecor. 20x34xø25cm. Cond.:G
Antieke Villeroy&Boch cachepot (bloempot), ca. 1900, met blauw landschapsdecor. Randschade. 20x32xø23cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met bloemmotief, minimale chiprand ø23cm. Cond.: G
Duits porseleinen figuur ca. 1930 van een dansend paar Thüringen, vingers beschadigd en rokfranjes beschadigd 29x20x15cm. COnd.: M
Zuid Holland polychroom platelen schenkkannetje ca. 1910, schilder R. met Jugendstil floraal decor 13,5xø9,5cm. Cond.: G
Twee oude Japanse figuren; 1x antiek ivoren geisha en 1x antiek houten geisha staande op hoofd met glazen ogen (1 oog mist) ca. 1900 17-20cm. Cond.: G
Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Tweezijdig bewerkt, 1 zijde met diverse Chinese figuren, andere zijdemet Chinese tekens. In originele doos 32x15x2,5cm. Cond.: G
Gave 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond en floraal decor, in zeer goede staat 34xø16cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor, 1 bord met lichte randschade, Ø23cm., Cond.:G