16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

3 Borden
Resultaat: 230 EUR

Gemberpot
Resultaat: 15 EUR

Fayence dekselterrine
Resultaat: 45 EUR

Grote Italiaanse Fayence dekselterrine voorstellend twee ganzen 20e eeuw. Twee chips bij staart 28x34x20cm. Cond.: R-G

Terracotta bel
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees terracotta voorwerp in de vorm van een bel met Chinese tekens in goede staat 17x12x2,5cm. Cond.: G

Kruik
Resultaat: 30 EUR

Steengoed kruik
Resultaat: 30 EUR

Steengoed voorraadkruik 19e eeuw met opschrift 45xø24cm. Cond.: G

5 Bekers, Gijs Kraan
Startprijs 20 EUR

Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G

Lampetstel
Startprijs 25 EUR

Oude Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.

Holl. soepkom + schotel
Startprijs 15 EUR

Keramieken kunstenaarsvaas
Startprijs 35 EUR

Gesigneerde Duitse keramieken vaas 2e helft 20e eeuw. Onduidelijk leesbaar met bonte verlopen glazuur 21xø11cm. Cond.: G

2 Ivoren beeldjes
Startprijs 550 EUR

Twee Chinees ivoren figuren ca. 1900; 1x man met rugzak en zak in de handen en 1x man met schoffel en groente in 1 hand 11-12cm. Cond.: G

2 Ivoren tanden
Resultaat: 250 EUR

Ivoren beeld
Resultaat: 1.000 EUR

2 Ivoren beelden
Resultaat: 750 EUR

Ivoren beeld, vrouw
Resultaat: 1.500 EUR

Ivoren briefopnener
Startprijs 70 EUR

Grote antieke ivoren briefopener Noord Afrika ca. 1920 in zeer goede staat 32cm.

Ivoren kaartenhouder
Resultaat: 60 EUR

Groot Chinees bord
Startprijs 100 EUR

Groot Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

2 Beeldjes, 1x ivoor
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Japanse figuren; 1x antiek ivoren geisha en 1x antiek houten geisha staande op hoofd met glazen ogen (1 oog mist) ca. 1900 17-20cm. Cond.: G

Jade Chinees figuur
Resultaat: 160 EUR

Ivoren beeld, Petrus
Startprijs 240 EUR

Lampetstel, creme
Startprijs 30 EUR

4-Delig keramieken lampetstel ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.

Petrus Regout servies
Startprijs 50 EUR

2 Aardewerken schalen
Startprijs 10 EUR

3 Delen aardewerk
Startprijs 20 EUR

2 Borden Delft
Startprijs 180 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts keramieken schotels; 1x gelijmd, gemerkt met bloemendecor en 1x gemerkt LPK, lichte randschade met bloemendecor 34-35cm. Cond.: M-R

Schenkkan
Startprijs 20 EUR

Duitse Westerwald steengoed schenkkan met blauw geglazuurd vogel- en rankendecor ca. 1890 23x16xø14cm. Cond.: G

2 Vazen V&B
Startprijs 40 EUR

2 Delen aardewerk ca. 1900
Startprijs 10 EUR

3 Delen aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x kastkom decor Old Bridge 11xø16cm., 1x grote schaal decor Timor 10xø22,5cm. en 1x dekselterrine 16xø24cm. Cond.: G

Ronde gelobte schotel
Resultaat: 75 EUR

3 Delen porselein
Startprijs 20 EUR

Groot bord, Boch
Startprijs 15 EUR

Groot keramieken wandbord 1e helft 20e eeuw, gemerkt Boch Belgium Delfts. met landschapsdecor naar een schilderij van J. Sonneville. In zeer goede staat ø39cm.

3 Imari borden
Resultaat: 145 EUR

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x met boom en oorkonde ø22,5cm. en 1x met bamboe en vogels (lichte randschades) ø22,8cm. Cond.: R

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleien borden met bloemen in tuin decor. Beide randschade en 1x haarscheur. ø22.8cm.

2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Blauwe Chinese schotel
Startprijs 90 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met waterlelies en watervogeldecor, Chinees teken en lakstempel verso ø40,5cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

Chinees theepotje
Startprijs 100 EUR

2 Imari vazen
Startprijs 190 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met figuren, bloemen en gouddecor in zeer goede originele staat 23xø13,5cm. Cond.: G

3 Imari borden
Startprijs 50 EUR

Drie imari porseleinen borden 19e eeuw; 1x bloemenbak, goudimari Cond.: G, 1x bloemdecor Fam. Rose (haarscheur) en 1x imari met geschulpte rand (chip) ø22,5cm. Cond.: R-G

2 Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met blauw decor. Rondom met diverse voorstellingen in medaillon vorm 6xø12,3cm. Cond.: G

Speksteen beeld
Resultaat: 40 EUR

Chinees spekstenen vaas met apen en vogels, 19e eeuw in goede originele staat 114x27x7cm. Cond.: G

Japans servies
Startprijs 50 EUR

Japans eierschaal porseleinen theeservies ca. 1910 (handbeschilderd); 1 koffiepot, 1 suikerpot, 1 roompot, 1 grote kom, 2 borden, 12 cakebordjes, 12 schotels en 11 kopjes (4 gelijmd) Cond.: R-G

9 Satsuma schaaltjes
Startprijs 20 EUR

2 Satsuma vazen
Startprijs 40 EUR

Twee keramieken satsuma vazen 20e eeuw met geisha- en gouddecor in zeer goede staat 26xø15cm.

2 Chinese vazen
Startprijs 15 EUR

Gekleurde dekselvaas
Startprijs 50 EUR

Oude roze Chinees porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 31xø10cm. Cond.: G

Speksteen Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Vaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R

Chinese inktsteen
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Tweezijdig bewerkt, 1 zijde met diverse Chinese figuren, andere zijdemet Chinese tekens. In originele doos 32x15x2,5cm. Cond.: G

Chinese inktsteen
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Vierzijdig bewerkt met Chinese tekens, figuren, paradijsvogel etc. in originele doos. Krimpscheuren van het bakken 32x11x4,5cm. Cond.: R

2 Chinese rijstkommen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met blauw floraal decor in goede staat 6,8xø17,2cm. Cond.: G

Chin. bord, zilv. hengsel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse diepe schotel met Hollands zilveren beugel 835/000 (geen makerskeuren), 2 chips aan rand 4xø16cm. Cond.: R-G

Satsuma kraagvaas
Startprijs 60 EUR

Grote satsuma keramieken kraagvaas met rondom handbeschilderd decor ca. 1900 47xø20cm. Cond.: G

Kraagvaas + Bord
Startprijs 30 EUR

3 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kommen met blauw decor; 1x CHinese muur 7,3xø15,7cm., 1x Draak (haarscheur) 5,7xø13,2cm. en 1x vlinder (chip rand) 6xø15cm.

Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Bord Fam Verte, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Imari pijpvaasje
Startprijs 80 EUR

Mooi 19e eeuws imari porseleinen pijpvaasje met figuren, apenkoppen en landschapsdecor in zeer goede staat 17,5xø10cm. Cond.: G

Imari dekselpot
Resultaat: 70 EUR

Gave 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond en floraal decor, in zeer goede staat 34xø16cm.

Imari kom
Startprijs 80 EUR

Kom + Beker, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

2x Bord 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinese kom
Startprijs 20 EUR

2 Imari vazen
Startprijs 30 EUR

2 Kommen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Kan + Gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein ca. 1800; 1x Kang Xi kom (gelijmd) rondom met figurendecor 9xø21cm. en 1x grote gemberpot (gelijmd) met o.a. interieurdecor 19xø16cm. Cond.: M

3 Delen Chinees
Resultaat: 50 EUR

3 Delen porselein
Startprijs 60 EUR

2 Imari visplateau's
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen visschaaltjes met bloemdecor in goede staat 20x2x4cm. Cond.: G

Imari dekselvaas
Startprijs 40 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselvaas in goede staat 16xø12cm.

2x Gemberpot
Resultaat: 10 EUR

Imari suikerpot + vaas
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse imari porselein; 1x vaas met bloemvaasdecor 15xø9cm. en 1x suikerpot met bloemen- en vlinderdecor 9,5x12xø8,5cm. Cond.: G

4 Imari schoteltjes
Startprijs 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese imari schoteltjes met bloemvaasdecor, 1 bordje met lichte randschade ø10,9cm.

Imari bord
Startprijs 40 EUR

Imari kom + schenkkan
Resultaat: 30 EUR

3 Delen imari
Startprijs 30 EUR

4 Kop & Schotels
Resultaat: 130 EUR

7 Kopjes + 4 Schotels
Resultaat: 135 EUR

Beeldje, Dresden
Resultaat: 40 EUR

2 Beeldjes, kniertje
Startprijs 20 EUR

Majolica zuil
Resultaat: 50 EUR

Majolica zuil voor een bloempot ca. 1880 Engeland (gelijmd) 60xø30cm. Cond.: M

Bisquit kruisbeeld 1910
Startprijs 10 EUR

Pors. groep, reeën
Startprijs 40 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een vluvhtend stel reeën in goede staat 19x30x9cm.

Pors. figuur, bloemenvrouw
Resultaat: 50 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster in goede originele staat 26cm. Cond.: G

Pors. figuur, vrouw met hondje
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen poes
Resultaat: 40 EUR

Fluit met figuren
Startprijs 30 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amewrikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Porseleinen hanen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude porseleinen hanen, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. Onduidelijk gemerkt met Nr. 57 en 35 (China) 26x16x9cm. Cond.: G

Aardewerk fles, vrouw
Geen vanafprijs

4 Pors. meisjes
Startprijs 140 EUR