Grote Italiaanse Fayence dekselterrine voorstellend twee ganzen 20e eeuw. Twee chips bij staart 28x34x20cm. Cond.: R-G
Oud Chinees terracotta voorwerp in de vorm van een bel met Chinese tekens in goede staat 17x12x2,5cm. Cond.: G
Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G
Oude Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.
Gesigneerde Duitse keramieken vaas 2e helft 20e eeuw. Onduidelijk leesbaar met bonte verlopen glazuur 21xø11cm. Cond.: G
Twee Chinees ivoren figuren ca. 1900; 1x man met rugzak en zak in de handen en 1x man met schoffel en groente in 1 hand 11-12cm. Cond.: G
Grote antieke ivoren briefopener Noord Afrika ca. 1920 in zeer goede staat 32cm.
Twee oude Japanse figuren; 1x antiek ivoren geisha en 1x antiek houten geisha staande op hoofd met glazen ogen (1 oog mist) ca. 1900 17-20cm. Cond.: G
4-Delig keramieken lampetstel ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts keramieken schotels; 1x gelijmd, gemerkt met bloemendecor en 1x gemerkt LPK, lichte randschade met bloemendecor 34-35cm. Cond.: M-R
Duitse Westerwald steengoed schenkkan met blauw geglazuurd vogel- en rankendecor ca. 1890 23x16xø14cm. Cond.: G
Drie delen antiek keramiek Societe Ceramique Maastricht ca. 1900; 1x kastkom decor Old Bridge 11xø16cm., 1x grote schaal decor Timor 10xø22,5cm. en 1x dekselterrine 16xø24cm. Cond.: G
Groot keramieken wandbord 1e helft 20e eeuw, gemerkt Boch Belgium Delfts. met landschapsdecor naar een schilderij van J. Sonneville. In zeer goede staat ø39cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x met boom en oorkonde ø22,5cm. en 1x met bamboe en vogels (lichte randschades) ø22,8cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleien borden met bloemen in tuin decor. Beide randschade en 1x haarscheur. ø22.8cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met waterlelies en watervogeldecor, Chinees teken en lakstempel verso ø40,5cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met figuren, bloemen en gouddecor in zeer goede originele staat 23xø13,5cm. Cond.: G
Drie imari porseleinen borden 19e eeuw; 1x bloemenbak, goudimari Cond.: G, 1x bloemdecor Fam. Rose (haarscheur) en 1x imari met geschulpte rand (chip) ø22,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met blauw decor. Rondom met diverse voorstellingen in medaillon vorm 6xø12,3cm. Cond.: G
Chinees spekstenen vaas met apen en vogels, 19e eeuw in goede originele staat 114x27x7cm. Cond.: G
Japans eierschaal porseleinen theeservies ca. 1910 (handbeschilderd); 1 koffiepot, 1 suikerpot, 1 roompot, 1 grote kom, 2 borden, 12 cakebordjes, 12 schotels en 11 kopjes (4 gelijmd) Cond.: R-G
Twee keramieken satsuma vazen 20e eeuw met geisha- en gouddecor in zeer goede staat 26xø15cm.
Oude roze Chinees porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 31xø10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R
Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Tweezijdig bewerkt, 1 zijde met diverse Chinese figuren, andere zijdemet Chinese tekens. In originele doos 32x15x2,5cm. Cond.: G
Grote oude Chinese zwart terracotta druksteen. Vierzijdig bewerkt met Chinese tekens, figuren, paradijsvogel etc. in originele doos. Krimpscheuren van het bakken 32x11x4,5cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met blauw floraal decor in goede staat 6,8xø17,2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse diepe schotel met Hollands zilveren beugel 835/000 (geen makerskeuren), 2 chips aan rand 4xø16cm. Cond.: R-G
Grote satsuma keramieken kraagvaas met rondom handbeschilderd decor ca. 1900 47xø20cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kommen met blauw decor; 1x CHinese muur 7,3xø15,7cm., 1x Draak (haarscheur) 5,7xø13,2cm. en 1x vlinder (chip rand) 6xø15cm.
Mooi 19e eeuws imari porseleinen pijpvaasje met figuren, apenkoppen en landschapsdecor in zeer goede staat 17,5xø10cm. Cond.: G
Gave 19e eeuwse imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond en floraal decor, in zeer goede staat 34xø16cm.
Twee delen Chinees porselein ca. 1800; 1x Kang Xi kom (gelijmd) rondom met figurendecor 9xø21cm. en 1x grote gemberpot (gelijmd) met o.a. interieurdecor 19xø16cm. Cond.: M
Twee 19e eeuwse imari porseleinen visschaaltjes met bloemdecor in goede staat 20x2x4cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse imari porselein; 1x vaas met bloemvaasdecor 15xø9cm. en 1x suikerpot met bloemen- en vlinderdecor 9,5x12xø8,5cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinese imari schoteltjes met bloemvaasdecor, 1 bordje met lichte randschade ø10,9cm.
Majolica zuil voor een bloempot ca. 1880 Engeland (gelijmd) 60xø30cm. Cond.: M
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een vluvhtend stel reeën in goede staat 19x30x9cm.
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster in goede originele staat 26cm. Cond.: G
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amewrikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen hanen, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. Onduidelijk gemerkt met Nr. 57 en 35 (China) 26x16x9cm. Cond.: G