Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje, vrouw
Startprijs 140 EUR

Oud porseleinen figuur van een bloemenmeisje, gemerkt Passau 20e eeuw, lichte chips 18cm. Cond.: R

Weens beeldje
Startprijs 110 EUR

Weens porseleinen figuur ca. 1900, voorstellend een bloemenverkoopster met 2 korfen (chip van roos af) 16x23x14cm. Cond.: R-G

Pors. figuur, Thuringen
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen figuur ca. 1930 van een dansend paar Thüringen, vingers beschadigd en rokfranjes beschadigd 29x20x15cm. COnd.: M

Pors. groep, Thüringen
Resultaat: 75 EUR

Duits Thuringen porseleinen groep 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw met rozenmanden. Emmerhandvat is gelijmd en 1 chip aan bloem, verder goed 18x6x8cm. Cond.: R

4 Porseleinen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Vier oude porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw twee maal man en vrouw met bloemen, hoed gelijmd en twee maal ca. 1900 bisquit porselein (chip af) 15-20cm., Cond.:R

4 Porseleinen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Vier oude porseleinen figuren 20e eeuw, licht beschadigd 17-23cm. Cond.: R

9 Limoges borden
Startprijs 40 EUR

Negen Franse limoges borden ca. 1900 met geschulpte rand en gouddecor ø21cm. Cond.: G

Royal Kopenhagen vaas
Startprijs 150 EUR

Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G

2x Passau, Man en vrouw
Startprijs 300 EUR

Twee porseleinen figuren, gemerkt Passau. Voorstellend een romantisch paar bezig met een balspel 20e eeuw (1 vinger eraf en chips aan bloem) 20-21cm. Cond.: R

Passau, vrouwtje
Resultaat: 110 EUR

Oud porseleinen figuur, gemerkt Passau van een romatische dame met verenhoed 22cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 30 EUR

Twee keramieken vazen ca. 1900 met landarbeiders, bloemen en voorstelling van fruit 21xø9cm. Cond.: G

3 Vazen keramiek
Startprijs 15 EUR

Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote keramieken Jugendstil vazen met bont 2-dimensionaal waterlelie- en lissendecor ca. 1900. gemerkt Nimy Fabrication Belge manufacture imperiale Royale. In goede originele staat 28xø12,5cm.

2 Stijlvazen, oren
Startprijs 100 EUR

Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handbeschilderd decor. Voorstelling met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 27x21x14cm. en 28x16x10cm. Cond.: G

Vaas naar Goldschneider
Startprijs 140 EUR

Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G

Vaas naar Goldschneider
Startprijs 140 EUR

Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G

Mocca servies ca. 1900
Startprijs 20 EUR

Keramieken 9-delig mocca-serviesje ca. 1900, minimale randschades Cond.: R

Jugendstil vaas, groen
Resultaat: 40 EUR

Oude keramieken vaas 1e helft 20e eeuw Nr. 18, ongemerkt. groen/wit glazuur in goede staat 23,5xø16cm. Cond.: G

13 Div. pors. bordjes
Startprijs 20 EUR

Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...

Karl Ens, vrouwtje met kippen
Startprijs 100 EUR

Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G

2 Chin. dekseldoosjes
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese keramieken dekseldoosjes met plated ornamentuur en blauw decor 20e eeuw 12-14cm. Cond.: G

Bloempot op onderschotel
Startprijs 75 EUR

Bijzondere grote jugendstil keramieken bloempot met opgewerkt zweepslag bloemenmotief en originele onderschotel in de vorm van een blad. ( een poot van de pot is er weer aangezet, mogelijk kleinere re...

Grote vaas met vogels
Startprijs 100 EUR

Grote geglazuurde keramieken vaas ca. 1900, beschilderd met vogels en bloemen. Glazuur is beschadigd en bijgeschilderd 47x35x30cm. Cond.: R

2 Aardewerken vazen
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude majolica vazen met ramskoppen en druiveranken, ongemerkt 20e eeuw 35x20xø14cm. Cond.: G

2 Capodimonte vazen
Startprijs 15 EUR

Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R

Beeld, Royal Dux
Startprijs 250 EUR

Jugendstil Royal Dux porseleinen tafelschaal met wolf vast in klem gevangen. Nr. 1878 in goede originele staat 23x27x17,5cm.

Divers porselein
Resultaat: 150 EUR

25 Delen Schuman Dresden porselein o.a; 2x cakeset, 5x opengewerkte schalen, 1x opengewerkte schaal. Allen met goud- en bloemdecor 18-25cm.

2 Kantonese kommen
Startprijs 10 EUR

Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.

2 Keramieken schenkkannen
Startprijs 10 EUR

Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...

Div. doorbroken servies
Resultaat: 40 EUR

Doorbroken porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw o.a; 1 cakeschaal, 1 tafel-presenteerschaal, 8 cakebordjes, 1 grote schaal. Allen met bloemmotief. gemerkt P.9 AA en 1 schaal gemerkt Schumann ø12,...

Theeservies
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen theeservies ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor o.a; 1 theekan, suikerpot, melkkan, 8 kop&schotels, suikergoed-schaaltje. Enkele lichte beschadigingen 5-16cm. Cond.: R-G

3 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G

Tegel in lijst
Startprijs 50 EUR

Grote oude handbeschilderde tegel in lijst ca. 1920 met voorstelling naar een schilderij van H.C. Nakken (chips verf af) 60x80cm. Cond.: R

Groot tableau ca. 120 tegels
Startprijs 500 EUR

Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...

10 Diverse tegels
Startprijs 50 EUR

Tien oude wandtegels 19/20e eeuw diverse voorstellingen en diverse beschadigingen. 13x13cm.,

Tegeltableau + 4 Tegels
Startprijs 40 EUR

Hollands 19e eeuws mangaan tegeltableau met 4 losse tegels extra, bloemenmotief 29,5x29,5cm. en 13x13cm. Cond.: R

Jugendstil tableau
Startprijs 500 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrant met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

36 Tegels
Startprijs 100 EUR

Negen Jugendstil 4-vaks tegeltableaus ca. 1920, groen van kleur. 6x met groene bolletjes omranding en 3x zonder bolletjes rand. Cond.: G

6 Diverse tegels
Startprijs 35 EUR

Diverse Hollandse keramieken tegels o.a; 1x Westraven Utrecht Admiraal de Ruyter VII Provincien (randschades, 3x Makkums Tichelaars en 2x vaastegels 18-30cm. Cond.: R-G

35 Randtegels
Startprijs 50 EUR

33 Randtegels met groen bloemmotief midden 20e eeuw, afkomstig uit Engeland 15x7,5cm. Cond.: G

35 Randtegels
Startprijs 50 EUR

35 Randtegels in Jugendstil stijl, groen van kleur 15x7,5cm. Cond.: R

9 Tegeltableaus
Startprijs 300 EUR

Negen 3-delige tegeltableaus ca. 1920; 5x met afbeeldingen van vlees en 4x met afbeeldingen van fruit. Tevens 98 randtegels Cond.: R-G

2 Keramieken vaasjes
Startprijs 10 EUR

Twee kleine vazen ca. 1950, beide gemerkt; 1x roodbruin terracotta 10xø10cm. en 1x groen/blauw gespikkeld 10xø13cm. Cond.: G

2 Bordjes + 1 vaas
Startprijs 40 EUR

Drie delen Fayence Italië 20e eeuw; 1x handbeschilderde vaas 27x14x10cm. en 2x handbeschilderde bordjes 1xø19,5cm. Cond.: G

Servies KPM
Startprijs 50 EUR

Duits KPM Prinzess servies 20e eeuw bestaande uit; 12 borden (1 chip), 1 grote schaal, 3 kleine schalen, 12 schoteltjes, 11 kopjes, 2 botervloten, suikerpot, melkkan en koffiepot (barst in deksel) Con...

Kennemer schaal
Startprijs 60 EUR

Oude aardewerken schaal Kennemer (Velder aardewerk) met rgroen en oranje glazuur ca. 1940 in zeer goede staat 7xø32cm.

Limoges porselein
Startprijs 30 EUR

Acht delen Frans Limoges porselein 20e eeuw in goede staat 4-13cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Startprijs 10 EUR

Twee delen keramiek; 1x vaas, tweekleurig bruin, gemerkt Kieler kunstkeramiek 14xø17cm. en 1x blauw schenkkannetje, gemerkt Tolkemiter Erde Ost Deutsche handarbeit 10xø8cm. Cond.: G

2 Terracotta vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote decoratieve terracotta vazen 2e helft 20e eeuw. Creme/bruin, goudkleurige beschilderd 73xø30cm. Cond.: G

2 Kopjes en 1 schotel
Startprijs 140 EUR

Drie delen Meissen porselein ca. 1900-1920; 1x kop&schotel (mocca) met bloemendecor 5xø10cm. en 1x losse kop met bloemendecor 6x11xø8,5cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Startprijs 25 EUR

Drie delen porselein 20e eeuw; 1x doorbroken chocolade-schaal Iris Romania, 1x kleine schaal "Original Kobalt" en 1x kleine schaal ongemerkt 23-25cm.

2 Marmeren presse-papiers
Startprijs 10 EUR

Twee bewerkte marmeren presse-papier (of lakstempels) 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren 9cm. Cond.: G

Kaststel 3-delig
Startprijs 30 EUR

Delfts 3-delig kaststel 20e eeuw met landschapsdecor (molen bij rivier) in zeer goede staat 31xø11cm. en 31xø12cm.

2 Pors. lampen
Resultaat: 20 EUR

Twee Delfts blauwe lampevoeten, Ram, 2e helft 20e eeuw en Porseleyne fles, beide met bloemendecor. (Ramvoet beschadigd) 30-45cm., Cond.:R/G

2 Zwiebelmuster schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen schalen met Zwiebelmuster decor, gemerkt Schloss Schönbrunn YPK 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G

Grieks porselein
Startprijs 40 EUR

Kavel Grieks porselein en Hollands aardewerk o.a; Koninklijk Goedewaagen, Koninklijk herdenkingsbord 1938 geboorte Cond.: R-G

10 Chinese inktstenen
Resultaat: 80 EUR

Doos met 10 oude Chinese terracotta drukstenen met Chinese teksten en diverse figuren en voorstellingen. Beide zijden tweedimensionaal 29x21x2cm. Cond.: G

Chinese inktsteen
Resultaat: 60 EUR

Grote oude CHinese zwart terracotta druksteen in de vorm van een tafel. rondom bewerkt met figuren. Op het blad Chinese tekst gegraveerd 8xø19cm. Heeft bakscheur Cond.: G

5 Chinese inktstenen
Resultaat: 50 EUR

Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met Chinese krijgers en blauw decor (chips af) 13xø6cm. Cond.: M

Chinees tablet, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e eeuw, gebroken en gelijmd 35x27cm. Cond.: M

3 Kantonese schalen
Resultaat: 110 EUR

Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G

Imari trekpotje
Startprijs 80 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwe trekpot, deksel hoort er niet bij en handvat is gelijmd. Met goud- en bloemdecor 10x18xø11cm. Cond.: M

Kutani schaal
Resultaat: 80 EUR

Kutani schaal met bronzen armaturen ca. 1880 in goede originele staat 10x35xø24,5cm. Cond.: G

2 Japanse vazen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen vazen. 1x Arita, beide gelijmd 20xø38cm. en 18xø38cm. Cond.: M

Chinees bord
Startprijs 10 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R

2 Chin. borden, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

2 Chinese kraagvazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kraagvazen met handbeschilderd bloemendecor 20e eeuw. 60xø22cm. Cond.: G

Chinees beeld
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder ca. 1900, paar stukje glazuur bij de wandelstok af 46x14x12cm. Cond.: G

Makkums bord
Startprijs 30 EUR

Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R

Makkums bord, waaier
Startprijs 30 EUR

Groot Makkums keramieken bonte schotel met bloemvaas decor 20e eeuw, in goede staat ø28cm.

2x Makkums bord, boeket
Startprijs 30 EUR

Twee blauw-witte Makkums keramieken bloemvaas borden 20e eeuw in goede staat ø22cm.

Makkums bord, plooi
Startprijs 40 EUR

Groot Makkums keramieken plooischotel met bont decor 20e eeuw, chips af ø29cm. Cond.: R

2 Makkumse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Makkumse keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x klein met geschulpte rand 885.K ø17cm. en 1x groot bord 661 A ø35cm. beide in goede staat.

2x Makkums kopje + kannetje
Startprijs 30 EUR

Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G

3 Borden Makkum
Startprijs 40 EUR

Drie Makkums keramieken schotels met vogeldecor 20e eeuw in goede staat ø24,8cm.

2 Kastkommen Makkum
Startprijs 40 EUR

Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G

Groot Makkums bord
Resultaat: 40 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord met bloemschaal motief, bont decor 20e eeuw. Lichte randschade ø35,5cm.

Groot Makkums bord
Resultaat: 60 EUR

Groot Makkums keramieken bord met fijn geschilderd bont bloemendecor (lichte randschades) 20e eeuw ø35cm. Cond.: R

2 Makkumse borden
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Makkums keramieken sierborden met polychroom bloemendecor 2e helft 20eeuw ø17cm. en ø35cm. Cond.: G

Makkums bord, van Heek
Startprijs 25 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken bord "Personeel van textielfabriek van van Heek en Co 25 jaar" in goede staat ø30,4cm.

2 Vazen Schoonhoven
Startprijs 220 EUR

Twee grote polychroom platelen Schoonhoven vazen met onderschotels. 1898 H.M: Koningin Wilhelmina 1923. Handbeschilderd met kastelen van oranje en floraal decor. 1 Vaas bovenrand gerestaureerd 36xø14c...

Plateel vaasje
Resultaat: 70 EUR

Zuid Holland polychroom platelen schenkkannetje ca. 1910, schilder R. met Jugendstil floraal decor 13,5xø9,5cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Resultaat: 120 EUR

Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.

5 Hummel figuren
Startprijs 40 EUR

Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R

Hummel jongen, poppendokter
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel-figuur Goebel W. Germany Nr. 127 "Puppendokter" 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 12,3xø6cm.

Platelen bloempot
Resultaat: 40 EUR

Grote Gouda platelen cachepot, decor Ivora Princess met bloemendecor 15xø22cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Hollands plateel; 1x schaal Gouda Corona ca. 1920 2xø28cm. en 1x vaasje Holland Kitty, floraal decor 12xø12cm. Cond.: G

5 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen oud Hollands plateel met lichte schades; 1x bolle vaas Corona G.d.J. (chips rand), 1x vaasje Plazuid Gouda (chips rand), 1x steelvaasje (steeltje gelijmd en randschade), 1x kannetje Gouda Z...

2 Platelen borden
Resultaat: 90 EUR

Twee glansplatelen Gouda sierborden, schilder E. ca. 1910 met bloemdecor (1 chip), cond.: R-G

Makkums bord
Resultaat: 25 EUR

Grote Makkumse sierschotel met polychroom bloemdecor 20e eeuw in goede staat ø35cm.

Snorren kop & schotel
Startprijs 20 EUR

Prachtige zeldzame Jugendstil kop & schotel voor snordragende. Met goud- en plantenmotief ca. 1900, ongemerkt 10xø15cm. Cond.: G

Man met koe
Startprijs 100 EUR

Poseleinen figuur ongemerkt, 19e eeuw Engels, voorstellend een boer met koe. (haarscheur en chips) 17x17x8cm., Cond.:M

Diverse delen Limoges
Startprijs 35 EUR

Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G

3 Bordjes Makkum, pauw
Resultaat: 50 EUR

Drie Makkums keramieken pauwenbordjes, polychroom 20e eeuw ø17cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 180 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x tijdperk van O.W.-ers en smokkelaars 1914-1918, met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach 526, 1x mislukte revolutie november 1918, gemerkt Bach 187 en 1x K...