Weens porseleinen figuur ca. 1900, voorstellend een bloemenverkoopster met 2 korfen (chip van roos af) 16x23x14cm. Cond.: R-G
Vier oude porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw twee maal man en vrouw met bloemen, hoed gelijmd en twee maal ca. 1900 bisquit porselein (chip af) 15-20cm., Cond.:R
Negen Franse limoges borden ca. 1900 met geschulpte rand en gouddecor ø21cm. Cond.: G
Twee keramieken vazen ca. 1900 met landarbeiders, bloemen en voorstelling van fruit 21xø9cm. Cond.: G
Keramieken 9-delig mocca-serviesje ca. 1900, minimale randschades Cond.: R
Oude keramieken vaas 1e helft 20e eeuw Nr. 18, ongemerkt. groen/wit glazuur in goede staat 23,5xø16cm. Cond.: G
Twee Chinese keramieken dekseldoosjes met plated ornamentuur en blauw decor 20e eeuw 12-14cm. Cond.: G
Grote geglazuurde keramieken vaas ca. 1900, beschilderd met vogels en bloemen. Glazuur is beschadigd en bijgeschilderd 47x35x30cm. Cond.: R
Twee grote oude majolica vazen met ramskoppen en druiveranken, ongemerkt 20e eeuw 35x20xø14cm. Cond.: G
Porseleinen theeservies ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor o.a; 1 theekan, suikerpot, melkkan, 8 kop&schotels, suikergoed-schaaltje. Enkele lichte beschadigingen 5-16cm. Cond.: R-G
Tien oude wandtegels 19/20e eeuw diverse voorstellingen en diverse beschadigingen. 13x13cm.,
Negen Jugendstil 4-vaks tegeltableaus ca. 1920, groen van kleur. 6x met groene bolletjes omranding en 3x zonder bolletjes rand. Cond.: G
Diverse Hollandse keramieken tegels o.a; 1x Westraven Utrecht Admiraal de Ruyter VII Provincien (randschades, 3x Makkums Tichelaars en 2x vaastegels 18-30cm. Cond.: R-G
33 Randtegels met groen bloemmotief midden 20e eeuw, afkomstig uit Engeland 15x7,5cm. Cond.: G
35 Randtegels in Jugendstil stijl, groen van kleur 15x7,5cm. Cond.: R
Negen 3-delige tegeltableaus ca. 1920; 5x met afbeeldingen van vlees en 4x met afbeeldingen van fruit. Tevens 98 randtegels Cond.: R-G
Drie delen Fayence Italië 20e eeuw; 1x handbeschilderde vaas 27x14x10cm. en 2x handbeschilderde bordjes 1xø19,5cm. Cond.: G
Acht delen Frans Limoges porselein 20e eeuw in goede staat 4-13cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve terracotta vazen 2e helft 20e eeuw. Creme/bruin, goudkleurige beschilderd 73xø30cm. Cond.: G
Drie delen porselein 20e eeuw; 1x doorbroken chocolade-schaal Iris Romania, 1x kleine schaal "Original Kobalt" en 1x kleine schaal ongemerkt 23-25cm.
Delfts 3-delig kaststel 20e eeuw met landschapsdecor (molen bij rivier) in zeer goede staat 31xø11cm. en 31xø12cm.
Twee porseleinen schalen met Zwiebelmuster decor, gemerkt Schloss Schönbrunn YPK 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G
Doos met 10 oude Chinese terracotta drukstenen met Chinese teksten en diverse figuren en voorstellingen. Beide zijden tweedimensionaal 29x21x2cm. Cond.: G
Grote oude CHinese zwart terracotta druksteen in de vorm van een tafel. rondom bewerkt met figuren. Op het blad Chinese tekst gegraveerd 8xø19cm. Heeft bakscheur Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met Chinese krijgers en blauw decor (chips af) 13xø6cm. Cond.: M
Chinees porseleinen schaal 19e eeuw, gebroken en gelijmd 35x27cm. Cond.: M
Kutani schaal met bronzen armaturen ca. 1880 in goede originele staat 10x35xø24,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen vazen. 1x Arita, beide gelijmd 20xø38cm. en 18xø38cm. Cond.: M
Twee grote Chinees porseleinen kraagvazen met handbeschilderd bloemendecor 20e eeuw. 60xø22cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken bonte schotel met bloemvaas decor 20e eeuw, in goede staat ø28cm.
Twee blauw-witte Makkums keramieken bloemvaas borden 20e eeuw in goede staat ø22cm.
Twee oude Makkumse keramieken sierborden 1e helft 20e eeuw; 1x klein met geschulpte rand 885.K ø17cm. en 1x groot bord 661 A ø35cm. beide in goede staat.
Drie Makkums keramieken schotels met vogeldecor 20e eeuw in goede staat ø24,8cm.
Groot Makkums keramieken sierbord met bloemschaal motief, bont decor 20e eeuw. Lichte randschade ø35,5cm.
Zuid Holland polychroom platelen schenkkannetje ca. 1910, schilder R. met Jugendstil floraal decor 13,5xø9,5cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken Hummel-figuur Goebel W. Germany Nr. 127 "Puppendokter" 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 12,3xø6cm.
Grote Gouda platelen cachepot, decor Ivora Princess met bloemendecor 15xø22cm. Cond.: G
Twee delen Hollands plateel; 1x schaal Gouda Corona ca. 1920 2xø28cm. en 1x vaasje Holland Kitty, floraal decor 12xø12cm. Cond.: G
Grote Makkumse sierschotel met polychroom bloemdecor 20e eeuw in goede staat ø35cm.
Prachtige zeldzame Jugendstil kop & schotel voor snordragende. Met goud- en plantenmotief ca. 1900, ongemerkt 10xø15cm. Cond.: G
Drie Makkums keramieken pauwenbordjes, polychroom 20e eeuw ø17cm. Cond.: G