Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Grote Zaanse klok met noten kast 2e helft 20e eeuw met atlas en bronzen gietwerk in zeer goede staat 62x25x15cm. Cond.: G

Notenhouten BimBam
Startprijs 100 EUR

Notenhouten fineer wandregelateur ca. 1920 met Westminster uurwerk. In zeer goede originele staat 74x35x22cm. Cond.: G

Klok, Notre Dame
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Historisme schilderijklok ca. 1880 met uurwerk in de Notre Dame. Geschilderd op emaille, Notre Dame de Paris. Compositie metalen omranding met engelen 7xø45cm.

Regelateur met brons
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke notenhoutfineer Gustav Becker medaille 'd or drie-gewichten regelateur nr. 282129, ca. 1900, met latoenkoper beslag 130x47x21cm.

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met 8-daags uurwerk. Marmer is slecht. 27x23x15cm. Cond.:M

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Grote oude notenhouten Zaanse wandklok met atlas en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x26x16cm.

Klokje
Startprijs 25 EUR

Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R

2 Wekkers, parelmoer
Startprijs 180 EUR

Twee kleine reiswekkers met parelmoer belijmd ca. 1900; 1x voor de Duitse markt 7x4,5x3,5cm. en 1x voor de Franse markt 7x4,8x3,2cm. Cond.: G

Koekkoeks klok
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.

Eiken staande klok
Startprijs 250 EUR

Duitse eikenhoten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.

Pendule met mannetje
Startprijs 850 EUR

Kleine Franse bronzen pendule ca. 1850, jongen met schild. Bevat een origineel zakhorloge uurwerk. Gesigneerd Baillon Paris, in goede originele staat 27x19x8cm.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse Schwarzwalder klok met beschilderde houten wijzerplaat (randschade), verder in originele redelijke staat 19e eeuw 32x25x15cm.

Frans klokje
Startprijs 100 EUR

Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met een damesfiguur onder palm (klein deeltje mist), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 55x42x16cm. Cond.: G

3 Wekkers
Startprijs 20 EUR

Drie oude reiswekkers, functies niet getest 6-7cm. Cond.: R-G

Friese kortstaart
Startprijs 3.000 EUR

Zeldzame Friese kortstaart klok met mechaniek van een lopend soldaatje. Originele beschildering, ca. 1780, in iepenhouten kast.Klok is voorzien van oude houten beelden. Taxatiewaarde € 10.000.- Collec...

Zaanse klok
Startprijs 30 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G

Klok, pub model
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten pubklok, houtgepind 20e eeuw. Electrique Brillie, gemaakt door Paul Robert ingenieur electricien. Met centrale secondenwijzer ø34x8,5cm. Cond.: G

Jugendstil Cartelklok
Startprijs 250 EUR

Franse Jugendstil Cartel wandklok ca. 1900, goudbeschilderd compositie metaal met 8-daags uurwerk in goede staat (zonder slinger) 48x22x11cm. Cond.: G

Engelse tafelklok
Startprijs 60 EUR

Engelse tafelklok met eiken fineer kast (lichte fineerschade) ca. 1910 in originele staat 38x31x17cm. Cond.: G

Boulle klok
Startprijs 480 EUR

Franse Boulle klok pendule Napoleon III ca. 1880 met schildpad (beschadigingen aan het Boulle). Met 8-daags uurwerk 36x21x12cm. Cond.: R

Wekker ca. 1900
Startprijs 90 EUR

Messing/vernikkelde Gustav Becker reiswekker ca. 1900 in goede originele staat 4,5x8x8cm.

Staartklokje
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.

Tafelklok + 2 kandelaars
Resultaat: 225 EUR

Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.