Grote Zaanse klok met noten kast 2e helft 20e eeuw met atlas en bronzen gietwerk in zeer goede staat 62x25x15cm. Cond.: G
Notenhouten fineer wandregelateur ca. 1920 met Westminster uurwerk. In zeer goede originele staat 74x35x22cm. Cond.: G
Zeldzame Historisme schilderijklok ca. 1880 met uurwerk in de Notre Dame. Geschilderd op emaille, Notre Dame de Paris. Compositie metalen omranding met engelen 7xø45cm.
Antieke notenhoutfineer Gustav Becker medaille 'd or drie-gewichten regelateur nr. 282129, ca. 1900, met latoenkoper beslag 130x47x21cm.
Antieke Franse marmeren pendule met 8-daags uurwerk. Marmer is slecht. 27x23x15cm. Cond.:M
Grote oude notenhouten Zaanse wandklok met atlas en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x26x16cm.
Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R
Twee kleine reiswekkers met parelmoer belijmd ca. 1900; 1x voor de Duitse markt 7x4,5x3,5cm. en 1x voor de Franse markt 7x4,8x3,2cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.
Duitse eikenhoten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.
Kleine Franse bronzen pendule ca. 1850, jongen met schild. Bevat een origineel zakhorloge uurwerk. Gesigneerd Baillon Paris, in goede originele staat 27x19x8cm.
Duitse Schwarzwalder klok met beschilderde houten wijzerplaat (randschade), verder in originele redelijke staat 19e eeuw 32x25x15cm.
Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.
Grote bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met een damesfiguur onder palm (klein deeltje mist), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 55x42x16cm. Cond.: G
Zeldzame Friese kortstaart klok met mechaniek van een lopend soldaatje. Originele beschildering, ca. 1780, in iepenhouten kast.Klok is voorzien van oude houten beelden. Taxatiewaarde € 10.000.- Collec...
Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G
Eikenhouten pubklok, houtgepind 20e eeuw. Electrique Brillie, gemaakt door Paul Robert ingenieur electricien. Met centrale secondenwijzer ø34x8,5cm. Cond.: G
Franse Jugendstil Cartel wandklok ca. 1900, goudbeschilderd compositie metaal met 8-daags uurwerk in goede staat (zonder slinger) 48x22x11cm. Cond.: G
Engelse tafelklok met eiken fineer kast (lichte fineerschade) ca. 1910 in originele staat 38x31x17cm. Cond.: G
Franse Boulle klok pendule Napoleon III ca. 1880 met schildpad (beschadigingen aan het Boulle). Met 8-daags uurwerk 36x21x12cm. Cond.: R
Messing/vernikkelde Gustav Becker reiswekker ca. 1900 in goede originele staat 4,5x8x8cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.
Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.