Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met notenhouten kast en bronzen armaturen met atlas.slagwerk. 2e helft 20e eeuw. 66x24x17cm. Cond.:G

Jugendstil tafelklok
Startprijs 180 EUR

Grote antieke tafelklok met intarsia en grote koperen wijzerplaat, bronzen grepen aan de zijkanten, 8 daags uurwerk met dubbele gong (afdekdeurtje met glas mist). 38x28x14cm.

Frans pendulestel
Startprijs 500 EUR

Prachtig Frans drie delig pendulestel, ca. 1890 met compositie metalen figuren op rood marmeren voet. Jonge vrouw met ganzen naast klok en bijstelvazen met putti. 8 daags uurwerk. De pendule verkeerd ...

Franse kolompendule
Startprijs 500 EUR

Franse 19e eeuwse kolompendule, cuba mahoni fineer, met bronzen ornamenten en zilver kleurige wjzerplaat, 8 daags uurwerkca. 1850. Lichte beschadigingen. 47x23x12cm.

Franse reiswekker
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse messing reiswekker ca. 1890 met geslepen glas en sleutel. In goede originele staat. 15x8x6.5cm.

Pendule met paard
Startprijs 250 EUR

Franse pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur van een stijgerend paard met vrouw. geheel staand op marmeren voet op pootjes. 8-Daags uurwerk (zonder slagwerk). In goede originele staat 55x38x2...

Bakkersklok
Startprijs 100 EUR

Bakkersklok ca. 1900, Jugendstil bronzen ornamenten, gelithografeerd. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, 35x32x9cm. Cond.: G

Vuurvergulde klok
Startprijs 1.250 EUR

Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...

Franse tafelklok
Startprijs 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...

Pubklok
Resultaat: 40 EUR

Pubklok (schoolklok) met origineel Gustav Becker Sileria uurwerk en gongslag ca. 1900. Metalen wijzerplaat, geheel in goede originele staat 16xø40cm. Cond.: G

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 225 EUR

3-Delige Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in goe...

Art Deco wandklok
Resultaat: 25 EUR

Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.

Art Deco klokkenstel
Startprijs 30 EUR

Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R

Friese stoelklok
Startprijs 400 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm. Cond.: G

Bronklok, historisme
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Historisme bronklok met koud beschilderde gipsen klokkast. "Dem glücklichen schlägt keine Stunden", met wekkeruurwerk. Wijzers missen 57x32x19cm. Cond.: R-G

Klokkenstel
Resultaat: 130 EUR

3-Delig Frans klokkenstel met figuren ca. 1880. Klok met marmer, compositie metaal en 8-daags uurwerk. marmer achter beschadigd. Figuren met zwart houten voet, compositie metaal, stukje aangelijmd 34x...

Klokkenstel
Resultaat: 120 EUR

Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...

Staande Friese klok
Startprijs 250 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 325 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G

Grootmoeders tijd, klok
Startprijs 20 EUR

Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R