Oud Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 53x58x19cm. Cond.: R
Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Pallisanderhouten piedestal met gedraaide stam ca. 1900 in goede staat 98xø28cm.
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm. Cond.: G
Ovale notenhout fineer tafel met inlegwerk in het blad en p;rachtige poot. 5 Zuilen met 4-spant ca. 1870, in redelijk tot goede staat 75x130x100cm.
Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G
Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.
Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Salontafel 18e eeuw met notenhouten blad en eikenhouten poten in zeer goede staat 30x121x92cm.
Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm. Cond.: G
Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...
Duitse notenhouten grunderzeit penantkast met dikke nogat panelen. In goede originele staat met lichte fineerschade. 99x101x47cm.
Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.
Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...
Zeldzame Duitse biedermeier secretaire ca. 1830. Mahoniehout op grenen en eiken. Vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd met volle zuilen en fijngesneden capitellen. Losse opzet met lade en snijwer...
Eikenhouten 18e eeuwse Twentse dekenkist (deksel van latere datum), front is handgestoken, origineel slot en binnenvak. Deksel is los en doormidden 80x74x180cm. Cond.: G
Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G
Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.
Italiaanse stijl kist (Cascone) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, notenhout fineer 140x50x43cm. Cond.: G
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm. Cond.: U
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G