Massief kersenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw. Te verlengen tot 3 meter met taps toelopende poten in goede staat 78x89x200cm.
Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...
Mahoniehouten met kersen fineer klaptafeltje met lades ca. 1890, gerestaureerd 69x54x73cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit spiegel ca. 1880 met volle zuilen (sommige lijsten weg, lichte fineerschade) 237x81x30cm. Cond.: R
Eikenhouten rolluik-archiefkastje ca. 1900 in goede originele staat 114x45x40cm.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.
Grote mahoniehouten Art-Deco stijl vitrine kast, 21e eeuw, met twee lange deuren en schuine hoeken met glas en glazen schappen. In zeer goede staat. 223x165x45cm.
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Prachtige 19e eeuwse thuis-wasgelegeheid met laden. Beschilderde waterreservoir, handbeschilderd met koperen beslag en kraan. Daaronder een houten beschilderd kastje met koperen wasbak. In zeer goede ...
Prachtige 18e eeuwse Engelse handgestoken eikenhouten kist met lades. Druiverankmotieven in front. In goede originele staat (scharnieren deksel zijn vervangen en slot mist) 73x52x136cm.
Engelse eikenhouten bijzettafel ca. 1900 met getorste onderling verbonden poten in goede originele staat 72xø50cm.
Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten kaptafel met 6 laden en kantelbare spiegel. Victoriaans 19e eeuw in goede staat 150x100x52cm.
Duitse massief eikenhouten Jugendstil kast ca. 1910, uitneembaar met lades en schappen. Tevens mediallons op de deuren. In goede originele staat 212x57x150cm.
Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.
Bretons 19e eeuws kastanjehouten met notenhouten bijzettafel ca. 1880. Man met hoed als voet in goede staat 85x46x32cm.
Duitse eikenhouten Louis Philippe naaitafel ca. 1870 staand op 3-spant poot in goede originele staat 75x50x34cm.
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Engels eikenhouten rolbureau ca. 1910 in zeer goede originele staat 115x150x80cm.
Grote Engelse eikenhouten armleunstoel ca. 1910 staand op Queen Anne stijl poten 100x64x63cm. Cond.: G
Oude opengewerkte houten spiegel in barokstijl 20e eeuw, goudkleurig 100x67cm. Cond.: G
3-Delige mahoniehouten bankstel ca. 1870 Louis Philippe met aparte bank, dubbele rugleuning, wit gestoffeerd (licht bevlekt). In goede originele staat 100x74x135cm. en 75x62x98cm. Cond.: G
Duitse grenenhouten Grunderzeit brandschrank 3-delig met originele handgrepen en panelen in de deuren ca. 1880. In goede originele staat 200x146x72cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,
Oude teakhouten eetkamertafel met mooie patina in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 75x86x165cm.
Vier prachtige houtgepinde stoelen ca. 1820 van massief eiken met eiken zittingen en mooie patina. In zeer goede staat 86x47x42cm.
Decoratieve wandspiegel 2e helft 20e eeuw in Franse stijl 114x56cm. in zeer goede staat
Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.
Hollands wortelnoten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. Geheel staand op klauwpotem in goede staat 70x44x86cm.
Notenhouten staande kapstok met spiegel en tegel ca. 1890 in goede originele staat. 210x80x34cm.
Mooie Hollandse notenhouten buikcommode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw, met klapdeurtje. In zeer goede originele staat 67x76x40cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten met kersen fineer chiffoniere (ladenkast) ca. 1810, met halve zuilen en koperen kapitellen (oudere restauratie) In goede staat, 155x100x45cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse Windsor schommelstoel van iepenhout in zeer goede originele staat 104x60x70cm.
Hollands notenhout gefineerd 19e eeuws kabinet (nieuw gefineerd, fineer laat los) in goede staat 255x145x51cm. Cond.: M
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.
Duitse Louis Seize kist 18e eeuw van eikenhout met gerilbe panelen en origineel slot. in zeer goede originele staat 74x126x64cm.
Rechthoekige decoratieve spiegel met houten gebronste lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 114x73cm. Cond.: G
Twee oude mahoniehouten zuilen (piedestals) met marmeren bladen en bronzen beslag in empire stijl 2e helft 20e eeuw. In redelijke staat 127x42x42cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met deur. In goede originele staat 170x83x50cm.
Vier Louis Philippe stoelen met goede velours stoffering ca. 1880 in goede originele staat 97x50x44cm.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel in goede originele staat 74x82cm.
Tibetaanse houten mete leer beklede spiegel met goudkleurige beschildering met tekens, draken en vogels 2e helft 20e eeuw 104x60.cm. Cond.: G
Mahoniehouten canape 2e helft 20e eeuw met rode velours stoffering in uitstekende staat 90x180x60cm.
Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G
Oude Perzische tafel met houtinleg en parelmoer inleg. Blad ingelegd met ster (stukjes missen) 20e eeuw 51x48x56cm. Cond.: R
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw eiken fineer met wortelnoten fineer in renaissance stijl met 2 lades. In zeer goede staat 180x170x61cm.