Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kistje
Startprijs 35 EUR

Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G

Eiken bordenrek
Startprijs 30 EUR

Groot eikenhouten handgestoken bordenrek ca. 1900 in goede staat 109x11x35cm. Cond.: G

Engelse secretaire
Resultaat: 200 EUR

Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G

Tafeltje met lade
Geen vanafprijs

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm. Cond.: G

Stoel, petit point
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.

Theewagentje
Startprijs 20 EUR

Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.

Pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten pianokruk ca. 1880 met draaibare zitting in goede staat

Vitrinekastje
Startprijs 20 EUR

Oud Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 53x58x19cm. Cond.: R

Salontafel
Resultaat: 35 EUR

Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.

2 Stoelen, vlechtwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.

Piedestal
Resultaat: 35 EUR

Pallisanderhouten piedestal met gedraaide stam ca. 1900 in goede staat 98xø28cm.

Lederen bank
Startprijs 100 EUR

Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm. Cond.: G

Ovale tafel
Startprijs 75 EUR

Ovale notenhout fineer tafel met inlegwerk in het blad en p;rachtige poot. 5 Zuilen met 4-spant ca. 1870, in redelijk tot goede staat 75x130x100cm.

1-Deurs vertico
Resultaat: 170 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Startprijs 25 EUR

Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.

Naaitafeltje
Resultaat: 60 EUR

Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R

Naaitafel
Resultaat: 30 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G

Notenhouten salontafel
Startprijs 100 EUR

Salontafel 18e eeuw met notenhouten blad en eikenhouten poten in zeer goede staat 30x121x92cm.

Kabinet
Startprijs 800 EUR

Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm. Cond.: G

Eiken kastje
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...

Penantkastje
Resultaat: 120 EUR

Duitse notenhouten grunderzeit penantkast met dikke nogat panelen. In goede originele staat met lichte fineerschade. 99x101x47cm.

Engelse commode
Startprijs 80 EUR

Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.

Spiegel, Ventiaans
Startprijs 90 EUR

Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G

Buffetkast
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...