Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G
Groot eikenhouten handgestoken bordenrek ca. 1900 in goede staat 109x11x35cm. Cond.: G
Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G
Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm. Cond.: G
Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.
Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.
Oud Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 53x58x19cm. Cond.: R
Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Pallisanderhouten piedestal met gedraaide stam ca. 1900 in goede staat 98xø28cm.
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm. Cond.: G
Ovale notenhout fineer tafel met inlegwerk in het blad en p;rachtige poot. 5 Zuilen met 4-spant ca. 1870, in redelijk tot goede staat 75x130x100cm.
Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G
Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.
Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Salontafel 18e eeuw met notenhouten blad en eikenhouten poten in zeer goede staat 30x121x92cm.
Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm. Cond.: G
Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...
Duitse notenhouten grunderzeit penantkast met dikke nogat panelen. In goede originele staat met lichte fineerschade. 99x101x47cm.
Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.
Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...