Koperen barok stijl wandspiegel met cherubijn koppen en twee kaarskandelaars. 20e eeuw. 36x30x12cm. Cond.:G
Oude verlichte Art Deco globe ca. 1930 met mahoniehouten voet en vernikkelde houder. Globe Terrestre, Dresse par J. Forrest Geographe Girard et Barriere Editeurs Rue de Buci Paris 46xø22cm. In goede o...
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G
Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G
Compositie metalen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een aap 45x27x19cm. Cond.: G
Oud Oosters bronzen kistje met cloisonne 1e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 6,5x11,5x8cm. Cond.: G
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.
Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.
Kerkelijke 19e eeuwse messing kaarskandelaar in renaissance stijl 51x21x22cm. Cond.: G
Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .
Antiek emaille reclamebord, Singer naaimchienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgbeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G
Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Grote 50-er jaren doopvont, brons met smeedijzer in zeer goede staat 96xø43cm. Cond.: G
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G