Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G
Postzegelalbum Polenmet ca. 1700 verschillende zegels, gestempeld.
Hollands Davos postzegelalbum deel lll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Hollands Davos postzegelalbum deel ll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G
Postzegelalbum Hongarije met ca. 1600 verschillende postzegels, gestempeld.
Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G
Postzegelalbum Roemenië met ca. 1650 verschillende postzegels.
Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.
Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.
Postzegelalbum collectie Nederland. Cataloguswaarde ca. 2000 euro.
Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.
Davo postzegelalbum dell 1 met een diversel postzegels 31x28x4cm. Cond.: G
Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R
Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.
Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G
Postzegelalbum Nederland postfris, cataloguswaarde ca. 200 euro.
Postzegelalbum wereldblokken met ca. 300 verschillende postzegels.