Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven, Beekman
Resultaat: 20 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

Ed 1974
Resultaat: 15 EUR

Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G

Ets
Startprijs 15 EUR

Gertud Listhorn?, ets op papier, Dorpgezicht, 21x28cm., Cond.:G

Schilderij
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, driemaster bij avond 42x31cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Resultaat: 150 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R

Map 14 repro's, L. Cranach
Startprijs 20 EUR

Map met 14 werken van Lucas Cranach, "Der Ältere Kupfersticke und Holzschutte", reproducties op papier 48,5x36cm. Cond.: G

Bart v. Lingen, aquarel
Resultaat: 20 EUR

Bart van Lingen ca. 1930, aquarel op papier, Hollands plasgezicht met molens 25x50cm. Cond.: G

Gravure, J. Langlois
Startprijs 20 EUR

Gravure 17e-18e eeuw "L'hanglois Roma fallice academie alumnus", Roma ex officina Isaac Jacobi de Rubeis ud Temp.S-M de Pace cum priu S.P., gravure op papier (2 bladen) religieuze voorstelling 39x25cm...

Ivo Katavio, zwart/wit
Startprijs 20 EUR

Ivor Robert Katavio 1970 (Split - mpotski), olieverf op papier, landschap 47x60cm. Cond.: G

Ets, Nettenboeter
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G

Houtinleg, stadhuis Enschede
Startprijs 20 EUR

Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1910, in zeer goede originele staat 20x30cm.

Bungers, stilleven
Startprijs 20 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

4 Gravures
Resultaat: 20 EUR

Vier 18e/19e eeuwse Hollandse gravures; 1x Mr. Joan de Witt C. Boyerts sculpt., 1x Laurens Janszoon Koster, P. Velijn sculpt., 1x Steph. Joann van Geuns, R, Vinkeles Fecit, en 1x Jan de Wit, P. van Gu...

W. Mühlstaff
Startprijs 20 EUR

Willen hendrik Mühlstaff ( 1894 - 1982), steendruk op papier, stilleven met aardewerk en tin 25x30cm. Cond.: G

2 Handgekleurde litho's
Startprijs 20 EUR

Twee ingekleurde 19e eeuwse litho's van P.H. Lejeune met vogelvoorstellingen 12x17,5cm. Cond.: G

R. Operti 1931
Resultaat: 20 EUR

R. Operti 1931, gemengde techniek op papier, Romeinse vrouw bij de just 113x66cm. Cond.: G

Schilderij, Maria met kind
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M

Brennauer 1955
Resultaat: 15 EUR

Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G

Bickers Eijlandt, gravure
Resultaat: 90 EUR

Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R

Onduidelijk gesig, schapen
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, heidegezicht met herder en schapen 34x26cm. Cond.: G

Litho + Ets ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Litho en ets ca. 1900, grafiek op papier, 1x molengezicht en 1x dorpsgezicht 7x11cm. en 16x25cm. Cond.: R-G

H. Hulsbergen
Startprijs 20 EUR

H. Hulsbergen Dec. 32, sepia op papier, zusters v/d Ortenpoort Den Bosch 26x23cm. Cond.: G

Monogram 1937, stilleven
Startprijs 20 EUR

Monogram '37, gouache op papier, stilleven met tabakspijp 44x36cm. Cond.: G

Stilleven, fruit
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G