Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G
Matthias Koeppel 1937 (Hamburg Duitsland), olieverf op linnen, gezicht op montecatini 50x70cm. Cond.: G
R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Alan M. Hunt 1979 (bekende wildlife schilder in U.K.), gouache op papier, houtsnip 28x23cm. Cond.: G
Ton Blom 1933, olieverf op linnen, Indische man 30x40cm. Cond.: G
Jacoba Surie ( 1879 - 1970 Amsterdam), aquarel op papier, stilleven met groente en aardewerk 60x49cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Fountains Abbey West Windsor 40x30cm. Cond.: G
Marius Bauer No. 67 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren 47x57cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, stilleven met fruit, granaatappels, renaissance kan en bloemen. (restauratieplekken) 68x56cm. Cond.: M
Monogram A.E. (20e eeuw), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met figuren 41x36cm. Cond.: G
J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G
Ton Blom 1939, olieverf op linnen, Indische vrouw 30x40cm. Cond.: G
Thomasso Principe (20e eeuw), olieverf op linnen, parkgezicht met spelende kinderen 50x70cm. Cond.: G
Fons Verstraeten ca. 1940, olieverf op paneel, Hollandse bloemenkraam 18x24cm. Cond.: G
Lucie van Groningen (Zwolle 1884 - ), aquarel op papier, vaas met pioenrozen 38x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Ch. Strok ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met molen en figuren 27x23cm. Cond.: G
Pieter Scheen, schilder lexicon twee-delig in zeer goede staat. 20x26x15cm.
Jentius Ponne (Meppel 1910, Meppeler School), olieverf op linnen, stadsgezicht bij nacht met koetsen 47x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G