Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel, Hollands landschap
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, water en figuren 50x65cm. Cond.: R

Schilderij, H. van Steenwijk
Startprijs 2.300 EUR

Hendrik van Steenwijk (Amsterdam 1864 - 1937 Haarlem), olieverf op linnen, Hollands strandgezicht met strandkorfen en spelende kinderen 47x68cm. Cond.: G

Druk, Broerse
Startprijs 10 EUR

Kees Broerse Verre '59, reproductie op papier 30x40cm. Cond.: G

Ets, Wilhelm Witsen
Resultaat: 450 EUR

Willem Witsen (1860 - 1923 Amsterdam), ets op papier, Amsterdamse gracht met boten 32x23cm. Cond.: G

Panorama
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes Peters
Startprijs 100 EUR

Johannes Peters (Johann Peter of Peters 1965, Duitse school), acryl op linnen, abstracte compositie 50x70cm. Cond.: G

Ets
Startprijs 15 EUR

Gertud Listhorn?, ets op papier, Dorpgezicht, 21x28cm., Cond.:G

Schilderij, havengezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G

Gouache, Jac Huller
Resultaat: 35 EUR

Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 175 EUR

C. Selmyhr (Conrad Selmyhr 1877 - 1944), olieverf op linnen, stoomschip en zeilschip op ruwe zee 48x80cm. Cond.: G

A.J. Wijngaerdt, landschap
Resultaat: 900 EUR

Anthonie Jacobus van Wijngaerdt (Rotterdam 1808 - Haarlem 1887), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien, boer en boerin 36x24cm. Cond.: G

Schilderij, koeien in stal
Startprijs 120 EUR

J. Dubois (Belgische School) ca. 1930, olieverf op linnen, boer met koeien in de stal 46x60cm. Cond.: G

Stilleven, fruit
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G

C. Scholten
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (G. Schoerner of Scholten?), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 33x20cm. Cond.: G

Moderne abstracte compositie
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, acryl op linnen, moderne abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G

P. Vink
Startprijs 60 EUR

P. Vink 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht met figuren 24x20cm. Cond.: G

Henri Kley, knotwilgen
Startprijs 800 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U

Piet Cottaar
Startprijs 80 EUR

Piet Cottaar 1920, olieverf op linnen, 18e eeuws stilleven met fruit, eend en aardewerk op een tafel 90x65cm. Cond.: R-G

Henri Kley, winter
Startprijs 300 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U

Schilderij, Plokker
Resultaat: 80 EUR

Johannes Plokker? (Rotterdam 1907), olieverf op linnen, paard met 4 ruiters 40x50cm. Cond.: G

Jean Leon, dame met hoed
Startprijs 250 EUR

Jean Leon (Belgische School), olieverf op paneel, dame met hoed 24x30cm. Cond.: G

M. Burch, brug in Delft
Startprijs 40 EUR

M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 240 EUR

Anton Heyboer, gouache op papier, kip 30x40cm. Cond.: G

Bloemstilleven, monogram
Resultaat: 50 EUR

Monogram J.S. ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x18cm. Cond.: G

Renard, strand
Resultaat: 180 EUR

P.Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, vissersvolk bij het strand met bomschuiten. 40x30cm., Cond.:G

Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 800 EUR

Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. Cond.: U

Olieverf, Parijs
Startprijs 180 EUR

John Bevert (Utrecht 1917 - 1996 Schoorl), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, G.J. Delfgaauw
Startprijs 850 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molen en roeiboot met figuur 30x40cm. Cond.: G

Olieverf, vissersboten
Startprijs 800 EUR

Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G

Klein paneel
Startprijs 70 EUR

Duitse School ca. 1900, olieverf op paneel, bergachtig landschap met meer 16x11cm.

C.W. Smith, molen en boot
Startprijs 240 EUR

C.W. Smith 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en zeilboot 17x13cm. Cond.: G

Gobelin, edele dame in tuin
Startprijs 200 EUR

Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 22x5142cm. Cond.: G

Aquarel, paarden en stal
Startprijs 600 EUR

W.C. Nakken (vermoedelijk Willem karel Nakken 1835 Den Haag - 1926 Rijswijk), signatuur vermoedelijk opgehoogd, aquarel op papier, stal met paarden 51x35cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 340 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G

Schilderij, C. de Bruin
Startprijs 180 EUR

C. de Bruyn Jr. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met boten en figuren 40x50cm. Cond.: G

Jurres, olieverf
Startprijs 2.400 EUR

Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 AMsterdam), olieverf op linnen, stervende figuur en arabier bij paard 100x128cm. Cond.: G

Aquarel in de stijl van Koekkoek
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuwm aquarel op papier, romatisch riviergezicht met wandelaars 51x43cm. Cond.: R

Balman, winter
Startprijs 220 EUR

H.Balman, 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht in de winter, 25x20cm., Cond.:G

Schilderij V.B. , vrachtwagen
Startprijs 80 EUR

Monogram V.B. (Sevilla 1958), olieverf op paneel, stadsgezicht met hijskraan en vrachtwagen 44x38cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., bomschuiten
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School?), olieverf op linnen, bomschuiten met figuren op het strand 60x80cm. Cond.: G

Ovale lijst met mand
Startprijs 50 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Carrington?) ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht met Moulin Rouge 41,5x33cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, gezicht op een stad
Startprijs 200 EUR

Z. Szezapantia ca. 1930 (Russische School?), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en ophaalbrug 50x70cm.

Frederik van Rossum du Chattel
Resultaat: 425 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G

Aquarel, Jo Manders
Resultaat: 450 EUR

Jo Manders 1981 (Stiphout 1936 - ), aquarel op papier, surrealistische voorstelling met pyramide en hangende glasconstructie 67x48cm. Cond.: G

J.H. Wijsmuller, bosgezicht
Startprijs 400 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 20 EUR

van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op een meer 35x23cm. Cond.: G

Therese Schwartzer, portret
Startprijs 1.000 EUR

Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G

Oude spotprent
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 10 EUR

Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G

C. Cornelisz, wintergezicht
Startprijs 50 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, driemaster bij avond 42x31cm. Cond.: G

Stilleven, W. van Wijngaarden
Startprijs 200 EUR

W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G

Paneel, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G

Aerle, knotwilgen
Startprijs 75 EUR

C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G

Groot jachtstilleven
Resultaat: 500 EUR

F. Lugan ca. 1900 (Schilder van portretten, genretaferelen en stillevens. geboren in Wimkau (Silesië) op 21 september 1864. Kunstacademie Berlijn en werkte daar, tevens aldaar tentoonstellingen 1890-1...

Andries Verleurs
Startprijs 75 EUR

Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht (prachtige lijst) 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Bogman
Resultaat: 350 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Resultaat: 75 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Schilderij, portret
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G

Schilderij, A. Prins
Startprijs 60 EUR

A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 100 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 100 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Leo Vierhout, provence
Startprijs 150 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Larens interieur
Resultaat: 20 EUR

H.van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, Boerin bij haard. 24x30cm., Cond.:R

3x Cambier, aquarel
Startprijs 120 EUR

Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G

Lucebert gouache
Startprijs 350 EUR

Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Litho
Startprijs 100 EUR

Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G

Schilderij, Frans Manders
Startprijs 150 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G