Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, aquarel op papier, Hollands landschap met molen, water en figuren 50x65cm. Cond.: R
Hendrik van Steenwijk (Amsterdam 1864 - 1937 Haarlem), olieverf op linnen, Hollands strandgezicht met strandkorfen en spelende kinderen 47x68cm. Cond.: G
Willem Witsen (1860 - 1923 Amsterdam), ets op papier, Amsterdamse gracht met boten 32x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 60-er jaren, sfeervol plasgezicht bij avond, olieverf op paneel 103x36cm. Cond.: G
Johannes Peters (Johann Peter of Peters 1965, Duitse school), acryl op linnen, abstracte compositie 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
C. Selmyhr (Conrad Selmyhr 1877 - 1944), olieverf op linnen, stoomschip en zeilschip op ruwe zee 48x80cm. Cond.: G
Anthonie Jacobus van Wijngaerdt (Rotterdam 1808 - Haarlem 1887), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien, boer en boerin 36x24cm. Cond.: G
J. Dubois (Belgische School) ca. 1930, olieverf op linnen, boer met koeien in de stal 46x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (G. Schoerner of Scholten?), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 33x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, acryl op linnen, moderne abstracte compositie 50x60cm. Cond.: G
P. Vink 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht met figuren 24x20cm. Cond.: G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U
Piet Cottaar 1920, olieverf op linnen, 18e eeuws stilleven met fruit, eend en aardewerk op een tafel 90x65cm. Cond.: R-G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U
Johannes Plokker? (Rotterdam 1907), olieverf op linnen, paard met 4 ruiters 40x50cm. Cond.: G
Jean Leon (Belgische School), olieverf op paneel, dame met hoed 24x30cm. Cond.: G
M. Burch ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en bruggetje (Delft?) 34x28cm. Cond.: G
Monogram J.S. ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x18cm. Cond.: G
P.Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, vissersvolk bij het strand met bomschuiten. 40x30cm., Cond.:G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. Cond.: U
John Bevert (Utrecht 1917 - 1996 Schoorl), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, poldergezicht met molen en roeiboot met figuur 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Jos Lussenburg (Waarschijnlijk geschilderd door Cornelis de Bruin 1870-1940), olieverf op linnen, zeilschepen op de Zuiderzee 40x60cm. Cond.: G
Duitse School ca. 1900, olieverf op paneel, bergachtig landschap met meer 16x11cm.
C.W. Smith 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en zeilboot 17x13cm. Cond.: G
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 22x5142cm. Cond.: G
W.C. Nakken (vermoedelijk Willem karel Nakken 1835 Den Haag - 1926 Rijswijk), signatuur vermoedelijk opgehoogd, aquarel op papier, stal met paarden 51x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), gouache op papier, kip 63x74cm. Cond.: G
C. de Bruyn Jr. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met boten en figuren 40x50cm. Cond.: G
Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 AMsterdam), olieverf op linnen, stervende figuur en arabier bij paard 100x128cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuwm aquarel op papier, romatisch riviergezicht met wandelaars 51x43cm. Cond.: R
H.Balman, 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht in de winter, 25x20cm., Cond.:G
Monogram V.B. (Sevilla 1958), olieverf op paneel, stadsgezicht met hijskraan en vrachtwagen 44x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School?), olieverf op linnen, bomschuiten met figuren op het strand 60x80cm. Cond.: G
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Carrington?) ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht met Moulin Rouge 41,5x33cm. Cond.: G
R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Z. Szezapantia ca. 1930 (Russische School?), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren en ophaalbrug 50x70cm.
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Jo Manders 1981 (Stiphout 1936 - ), aquarel op papier, surrealistische voorstelling met pyramide en hangende glasconstructie 67x48cm. Cond.: G
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G
van Deursen, olieverf op paneel, zeilschepen op een meer 35x23cm. Cond.: G
Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets op papier, "Titel: Surprise" 27x37cm. Cond.: G
Romery '49, aquarel op papier, Ajaccio, Italiaans dorpsgezicht 39x27cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, driemaster bij avond 42x31cm. Cond.: G
W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met paard, wagen, kasteel en figuren 35x29cm. Cond.: G
C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G
F. Lugan ca. 1900 (Schilder van portretten, genretaferelen en stillevens. geboren in Wimkau (Silesië) op 21 september 1864. Kunstacademie Berlijn en werkte daar, tevens aldaar tentoonstellingen 1890-1...
Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bosgezicht (prachtige lijst) 50x60cm. Cond.: G
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G
H.van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, Boerin bij haard. 24x30cm., Cond.:R
Drie aquarellen op papier van P.F. (of L.G.) Cambier , drie gezichten op Parijs met vele figuren in de 50-er jaren 18x22cm. Cond.: G
Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G