Diverse sieraden met groene stenen o.a. een snoer malachiet, een snoer jade, 2 zilveren ringen, broche met agaat
Hollands zilveren, 835/000, miniatuur doofpot, voorzien van kleinkeur. ca 14 gr. hoogte 3 cm ø 2 cm. Cond U
Hollands zilveren, 835/000, roomlepel met getorteerde steel en parelrand. Jaarletter L: 1895 MT: Cornelis van Baaren, Schoonhoven. ca 55 gr. Lengte 15 cm Cond U
Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.
Duits plated koffieservies 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 28x31x23cm. Cond.: G
Antiek Hollands kralen-beursje met zilveren, 835/000, beugel. MT en jaarletter onbekend. Beugelbreedte 9 cm. Cond U
Stel zilveren 800/000 zoutschepjes met fraaie bloemsteel en graveerwerk in de bak.Beiden gemerkt: 192, L.5cm., ca.9gr.
Antieke zilveren suikertang met gedraaide poten welke bekroond zijn met apostelen. Dublin ca.1889, L.10cm., ca. 23gr.
Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.