Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U
Zilveren, 835/000, grote gebogen tafelschuier van merk Christofle. Op de bovenkant zit een medaillon. Lengte 36 cm. Cond U
Twee zilveren vleespennen, bekroond door zwaard en zwijn. Lengte ca 20 cm. Totaal ca 81 gr. Cond U
Antieke kristallen kaasstolp met etswerk en meanderslijpsel, voorzien van zilveren, 835/000, knop. Compleet met onderschotel., MT: J.M.van Kempen en Zn, Voorschoten ca. 1870, 17xø20cm.
Elf delen oud plated, o.a. 6 bekers, lijst, beursje zout-peper stel en kandelaar in empire stijl. 6-17 cm., Cond.:G
Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U
Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond. behoeft reparatie.
Jat met zilveren, 835/000, applicaties, waarin diverse turkoois-edelstenen, aan een draagkettinkje. Lengte 16 cm. Cond U
Antieke zilveren, 835/000, gembervork met fraaie graveringen. MT:G.A.van Geelen Schoonhoven ca. 1883, L.18cm., ca. 20gr.
Mooi groot zilveren, 925/000, visdiencouvert, Denemarken. Lengte 27 cm. ca 251 gr. Cond U
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U
Mooie antieke Hollands zilveren, 925/000, visschep met uitgezaagde bak en dubbele puntfilet steel. Jaarletter R: 1927 MT: van Kempen. Lengte ca 32 cm. ca 157 gr. Cond U
Mooi antiek Hollands zilveren, 835/000, Biedermeier pillendoos met filigrain-versiering op de deksel. Jaarletter E: 1864. MT: Willem Lobensteijn, Schoonhoven. 5,5x5,5x1,5cm. ca 38 gr. Cond U
Zwaar Russisch zilveren presenteeretui met Jugendstil handgravure 875/000 ca. 132gr. 10x7x1,5cm. Cond.: U
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Origineel etui met zilveren, 800/000, tafelnummers, compleet 1t/m 12. Cond U
Drie zeldzame grote 12-kantige kristallen geslepen karaffen met zilveren montuur (835/000), gemerkt ca. 1900 in goede originele staat 30x17x17cm.
Drie kristallen glazen met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, voet en een geschulpt antiek zilveren, 835/000, bakje op gelobte voet. ca 1850. Gewicht bakje ca 69 gr. Cond U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Antiek taps toelopend kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U
Klein antiek zilveren, 800/000, zakmesje met kettingoog. Gekeurd V: Buitenlandse werken. Lengte 7,5 cm.
Twee zilveren theeglashouders, opengewerkt en deels niëllo 875/000, samen ca. 160gr. 10xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren, 800/000, tafelstrooier op grote ronde voet met allegorische voorstellingen. ø Voet 5,5cm Hoogte 10 cm. Keur; Z. ca 87 gr. Cond U
Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G
Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met gecontourneerde steel, fraai en scherp gegraveerd aan voor-en achterzijde. MT: J.W.Tanner Amsterdam ca. 1878. L.27cm., ca.85gr.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met tapstoelopende gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.M.Visser, Steenwijk, midden 1900. Lengte 10,5 cm. ca 54 gr. Cond U
Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...
Kristallen theebus, olijfslijpsel, met zilveren, 835/000, stop voorzien van zeer fijne perlerand. Hollands gekeurd. ø 7 cm. Hoogte 17 cm. Cond U
Zilveren broche, 835/000, met RG bewerking. Ovaal midden met RG bloembewerking en aan weerszijden een stuk met bolletjes bewerking en RG bandje.( 38x19mm) Eind 19e eeuw. ca 4,1 gr.
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U
Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U
Russisch zilveren, 916/000, bakje, op voet met geemailleerde rand en vergulde binnenkant. ø 8,5 cm. Cond U
Ebbenhouten wandelstok met gladde zilveren, 800/000, greep. Gemerkt V: Begin 1900. Lengte 93 cm. Cond G
Zilveren kraantjeskan op drie poten, met houten handgreep, dop op deksel en voetjes. H.35cm., Cond.:U (twee kleine deukjes in deksel)
Hollands zilveren, 835/000, rechthoekig gecontourneerd doosje. Maker: K.v.d.Meulen, Joure. Jaarletter I, 1968. Grootkeur 2e gehalte zilver. 4x3,5x5cm. ca 32 gr. Cond U
Antiek kristallen parfumflesje op voet met zilveren dop en glazen stopje H.: 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.
Gave antieke kristallen koekschaal met ruitslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: onduidelijk ca. 1888, ø ca.25cm.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U
Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van KempenL:11cm. ca. 140gr. Cond.: U
Zilveren, 800/000, deels vergulde belletjesrammelaar. ca 45 gr. Cond U