Zilveren, 835/000, bonbonschaal met staande knorren op rechthoekige voet en voorzien van een hengsel. MT: W.Schutter, Groningen ca. 1838, 11x13x15cm., ca. 183gr.
Zilveren jamlepel met fraaie bloemsteel met haak. MT: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1920, L.7cm., ca. 34gr.
Stel ajourgezaagde zilveren, 835/000, wol- of kluwenmandjes met parelrand. Sheffield ca. 1905, 5xø10cm., ca.121 gr.
Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik
18e Eeuws mes aan zilveren heft met gegraveerde afbeeldingen van Kaïn en Abels offer en bekroond met een hond, rug met initialen EC, toegeschreven aan MT: Louis Marchand Amsterdam, ca.1760, L.20cm.
Stel antieke zilveren, 835/000, vleesvorkjes met gecontourneerde steel en fraaie Biedermeier graveringen op de bak en de steel. MT: T.L.Uriot Amsterdam ca.1863, L.17cm., ca. 36gr.
Zes fraai gegraveerde en genummerde zilveren, 835/000, vingerdoekringen, in origineel etui. Als nieuw. MT: C.F.Wever Schoonhoven ca.1920, 2xø2.5cm.
Reismes met fraai gegraveerd zilveren heft, stalen lemmet gemerkt Leiden ( twee gekruiste sleutels) in een hoornen schede met zilveren punt en rand. MT: J.v.Straaten Hoorn ca. 1860, L.18cm.
Ronde zilveren, 835/000, naaldenkoker met Biedermeier graveringen en lengtegroeven, voorzien van schuifdop met omwikkelde slang. MT: Frederik van Baaren Schoonhoven ca. 1860, L.10.5cm., ca.16gr.
Zilveren, 835/000, theeschep met vleugelbak en gecontourneerde steel, beiden met scherpe en fraaie graveringen. MT: J.H.Tanner Amsterdam ca. 1858, L.9cm., ca. 10gr.
Antieke zilveren, 835/000, pasteischep met gecontourneerde steel. Bak en steel deels gematteerd en fraai en scherp floraal gegraveerd. MT: A.Kuylenburg Schoonhoven ca. 1880, L.19cm., ca. 36gr.
Zilveren, 835/000, vork met fraaie florale opengewerkte steel. MT: M.Anse Letland. L.18.5cm., ca.36gr.
Zilveren, 835/000, kinderlepel, Haags lofje, inscriptie achterzijde van de steel "Marijke"Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930, L.14cm., ca.28gr.
Zilveren, 835/000, strooilepel met ovale gedreven en ajourgezaagde bak en gedreven gecontourneerde steel. Keurkamer Rotterdam, onduidelijk MT. ca. 1845, L.17cm., ca.27gr.
Zilveren, 835/000, strooilepel met gedreven Gotische geschulpte bak en gedreven gecontourneerde steel. MT: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel ca.1847, L.15cm., ca. 23gr.
Antieke zilveren roomlepel, 835/000, met ronde bak en haaksteel met gegraveerd hartvormig schildje. L.11cm., ca. 15gr.
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.