Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A.E. Carrier. Voorstellend een vrouw met lans en gejaagd wild 34cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een naakte man met druiven 55cm. Cond.: G
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd D.H. Chiparus. Voorstellend een jonge vrouw met hoedje 41cm. Cond.: G
Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.
Bronzen adelaar op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw, gesigneerd J. Moigniez in zeer goede staat 36x30xø18cm.
Bronzen 19e eeuwse wandplaquette voorstellend een lezende oude man 20x7x1,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Milo 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een naakte jongen met katapult 34cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een Romeinse atleet, gesigneerd Sommer Napoli? 19x11,5x5,5cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G