17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Engels kabinet, 19e eeuw 4023
Engels kabinet, 19e eeuw

700 EUR

Zilv. loddereindoosje 475
Zilv. loddereindoosje
Startprijs 150 EUR
Plated kandelaar 468
Plated kandelaar

90 EUR

Lot double 461
Lot double

10 EUR

2 Ivoren figuren 6108
2 Ivoren figuren
Startprijs 200 EUR
Klok met beer 3622
Klok met beer
Startprijs 650 EUR
Bronzen pendule 3615
Bronzen pendule
Startprijs 650 EUR
Vuurvergulde pendule 3608
Vuurvergulde pendule
Startprijs 3.500 EUR
Ivoren hamer 6101
Ivoren hamer

450 EUR

Perz.achterglasschildering 1334
Perz.achterglasschildering
Startprijs 100 EUR
Russisch schilderij 1327
Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR
Ankone, Buurse beek 1320
Ankone, Buurse beek

200 EUR

Klok 3572
Klok

30 EUR

Mahoniehouten bureau 4191
Mahoniehouten bureau

500 EUR

Zilveren moccalepeltjes 424
Zilveren moccalepeltjes
Startprijs 50 EUR
Vitrinekast 4185
Vitrinekast
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen pendule, Faun 3565
Bronzen pendule, Faun
Startprijs 800 EUR
2 Lijstjes 417
2 Lijstjes

40 EUR

Jaarpendule 3558
Jaarpendule

25 EUR

Hanger princes 410
Hanger princes
Startprijs 165 EUR
Wim Bos havengezicht 1284
Wim Bos havengezicht

120 EUR

Klok 3522
Klok

100 EUR

Empire pendule 3515
Empire pendule
Startprijs 1.700 EUR
Friese staartklok 3508
Friese staartklok
Startprijs 500 EUR