Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Mooie 19e eeuwse messing kerkelijke neogothische kandelaar, vernikkeld, in goede originele staat 52cm.
Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R
Vier Duitse eikenhouten eetkamerstoelen, ca. 1930, met lederen zit-en rugleuning. Mooie gestoken rugleuning. In zeer goede originele staat. 111x56x44cm.
Drie delen porselein 80-er jaren; 1x jardiniere Royal crown, 1x Vaas (amfora) Peach Japan en 1x bolvaas Adis Greece 6-37cm. Cond.: G
Prachtige broche, GG WG 750/000, in de vorm van een sierlijke vogel. Bezet met ca 1,20 crt diamant. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 73x50 mm. ca 23,3 gr
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Grote Chinese spekstenen vaas 19e eeuw, stukje gelijmd achter (chip af) 17x30x4cm. Cond.: R
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G
Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Prachtig groot oud Chinees porseleinen Familie Roze vaas met handbeschilderde vechtscene's ca. 1900 44xø17cm. Cond.: G
Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.
Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G
Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw met figurendecor; 1x kom 6xø12cm. en 1x dekseldoos 4xø8cm. Cond.: G
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...