Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G
Lot zilveren sieraden. O.a. 3 muntranden hangers met nikkelen guldens, muntbroche, div. colliers, ring div. oorknoppen, broche "trachtenschmuck" en 2 mechanische dameshorloges.