17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Schilderij, boot op zee 1111
Schilderij, boot op zee

60 EUR

6 Chin. kop&schotels 6409
6 Chin. kop&schotels

2.400 EUR

5 Penningen + onderscheiding 726
5 Penningen + onderscheiding

90 EUR

Gesign. Jan Knikker 1197
Gesign. Jan Knikker

65 EUR

Zilveren zuurcouvert 398
Zilveren zuurcouvert

95 EUR

Omega horloge 277
Omega horloge

85 EUR

3 Chinese borden 6422
3 Chinese borden

750 EUR

Cakeschaal, Teadrinker 6218
Cakeschaal, Teadrinker

130 EUR

Divers Kantonees 6179
Divers Kantonees

230 EUR

Tapijt 4518
Tapijt

350 EUR

Indonesische kris 2262
Indonesische kris

450 EUR

Schildpad doosje 2102
Schildpad doosje

90 EUR

Diverse munten 729
Diverse munten

175 EUR

Bijbel, gouden slot 191
Bijbel, gouden slot

90 EUR

Choker zilver diamant 152
Choker zilver diamant

50 EUR

Zilveren jacht-teller 50
Zilveren jacht-teller

1.400 EUR

2 Kommen, 18e eeuw 6566
2 Kommen, 18e eeuw

30 EUR

Fam. Verte vaas 6540
Fam. Verte vaas

90 EUR

2x Makkums kopje + kannetje 6537
2x Makkums kopje + kannetje

40 EUR

2 Chin. gemberpotten 6516
2 Chin. gemberpotten

110 EUR

Hummel lampevoet, jongen boom 6500
Hummel lampevoet, jongen boom

85 EUR

2 Chin. dekselpotjes 6450
2 Chin. dekselpotjes

425 EUR

2 Chinese borden 6425
2 Chinese borden

600 EUR

5 Chin. kop&schotels 6359
5 Chin. kop&schotels

300 EUR