Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, kinderen voor huis 1427
Schilderij, kinderen voor huis
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ingekleurde ets 1420
Ingekleurde ets

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Jugendstil tableau 6115
Jugendstil tableau

Resultaat:

375 EUR

2 Ivoren figuren 6108
2 Ivoren figuren
Startprijs 200 EUR
Zilveren moccalepeltjes 424
Zilveren moccalepeltjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Klok 3522
Klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Lijstjes 417
2 Lijstjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ivoren hamer 6101
Ivoren hamer

Resultaat:

450 EUR

Empire pendule 3515
Empire pendule
Startprijs 1.700 EUR
Antony Keizer 1384
Antony Keizer
Startprijs 600 EUR
Schilderij, havengezicht 1377
Schilderij, havengezicht
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok 3508
Friese staartklok
Startprijs 500 EUR
Schilderij, winter Wijnbrug 1370
Schilderij, winter Wijnbrug
Startprijs 40 EUR
Hanger princes 410
Hanger princes
Startprijs 165 EUR
Verkocht
Mahoniehouten bureau 4191
Mahoniehouten bureau

Resultaat:

500 EUR

Vitrinekast 4185
Vitrinekast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Märklin 8717, 8226, 8721, 2x8740 3034
Märklin 8717, 8226, 8721, 2x8740

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Märklin mini-club 8853 3027
Märklin mini-club 8853

Resultaat:

20 EUR

Perz.achterglasschildering 1334
Perz.achterglasschildering
Startprijs 100 EUR
Russisch schilderij 1327
Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese gele schotel 6625
Chinese gele schotel

Resultaat:

800 EUR

Kruis 2482
Kruis
Startprijs 20 EUR
Verkocht
18 Duitse munten 764
18 Duitse munten

Resultaat:

50 EUR

Steiff Pekinees 3020
Steiff Pekinees
Startprijs 40 EUR