17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Bijbel, gouden slot 191
Bijbel, gouden slot

90 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw 1008
Ongesigneerd 17e eeuw

175 EUR

Magritto 1062
Magritto
Geen vanafprijs
Gesign. J. Altink 1175
Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs
Oorkonde 2005
Oorkonde

200 EUR

Empire kraantjeskan 2087
Empire kraantjeskan

70 EUR

5 Antieke boeken 2170
5 Antieke boeken

20 EUR

Diverse miniaturen 2181
Diverse miniaturen

70 EUR

Barometer, 19e eeuw 2190
Barometer, 19e eeuw
Geen vanafprijs
Groot koperhek, pors. 2431
Groot koperhek, pors.
Geen vanafprijs
IJzeren ketel met kroon 2437
IJzeren ketel met kroon
Geen vanafprijs
Mini reis-altaar 2442
Mini reis-altaar

20 EUR

Taart display 2447
Taart display

15 EUR

2 Kleine fotolijstjes 2477
2 Kleine fotolijstjes

40 EUR

1 Scheepslamp 2478
1 Scheepslamp

20 EUR

Kinderservies 3010
Kinderservies

60 EUR

Kapstok, zeepaard 4097
Kapstok, zeepaard

10 EUR

Tafeltje met lade 4156
Tafeltje met lade
Geen vanafprijs
Wortelnoten naaitafel 4158
Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs
Oud Perzisch kleed 4510
Oud Perzisch kleed

70 EUR

Pers 4511
Pers

20 EUR

Pers + Kussen 4520
Pers + Kussen

20 EUR

Weens bronsje 5042
Weens bronsje
Geen vanafprijs
Afrikaans houten beeld 5120
Afrikaans houten beeld

15 EUR