Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Carillion klok 1904-1907
Startprijs 9.000 EUR

Zeldzame staande carrillon klok uit 1907 Jugendstil met zeventien bellen en vijf melodiën o.a. Wilhelmus, God save the King, zie de leliën des velds wij geven Holland nooit, wij willen Holland behoude...

Tabernakel secretaire
Startprijs 6.000 EUR

Bijzondere Zuid Duitse 18e eeuwse tabernakel opzet secretaire met prachtig inlegwerk van diverse houtsoorten. Notenhout fineer op grenenhout. In zeer goede originele staat (recentelijk professioneel g...

Boulle klok
Startprijs 5.000 EUR

Prachtige originele Franse 18e eeuwse Boulle pendule met vuurvergulde bronzen ornamenturen, kariatyden, cherubijnen, putti, gevleugelde paarden etc. Schildpad en boulle koperinleg in uitstekende origi...

Schilderij, Ton Schulten
Resultaat: 5.500 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U

Pastoorskast
Startprijs 3.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten fineer pastoorskast, in uitstekende staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd, staande op grote originele bolpoten. 205x75x182cm.

Barokkast 1-deur
Startprijs 3.500 EUR

Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 3.500 EUR

Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...

Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 3.000 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Friese kortstaart
Startprijs 3.000 EUR

Zeldzame Friese kortstaart klok met mechaniek van een lopend soldaatje. Originele beschildering, ca. 1780, in iepenhouten kast.Klok is voorzien van oude houten beelden. Taxatiewaarde € 10.000.- Collec...

Wing klok
Startprijs 3.000 EUR

Schitterende 18e eeuwse Engelse Wings-Lantaarnklok, gesigneerd Thomas Knighton at the Loathburg in fecit (Knighton). Met anker als slinger en eikenhouten bok. In zeer goede originele staat 35x29x14cm....

Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startprijs 2.900 EUR

Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G

Biedermeier secretaire
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Duitse biedermeier secretaire ca. 1830. Mahoniehout op grenen en eiken. Vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd met volle zuilen en fijngesneden capitellen. Losse opzet met lade en snijwer...

Boulle klok, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Franse 18e eeuwse Boulle religieuze pendule met (zilver/plate?), schildpad, koperinleg en vuurvergulde bronzen ornamenturen. origineel uurwerk Claude Maunier Paris. gegraveerd in uurwerk en voorop de ...

Jachtgeweer in koffer
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.

Omvangrijk zilv. bestek
Startprijs 2.500 EUR

Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...

Choker GG briljant
Startprijs 2.500 EUR

Choker, GG 750/000, met briljant. Fijn gevlochten rond collier met een losse hanger, iets driehoekig met in het midden een grote briljant 0.90ct TC/SI en naast de middensteen en aan de randen zitten n...

Takbroche
Startprijs 2.400 EUR

Zeer fraaie broche, WG 750/000 in de vorm van een tak met 43 briljanten, totaal ca 1,50 crt. 2 Draden vormen de basis van de broche. Daarop zitten diverse blaadjes met daarin 2 briljanten per blaadje ...

Evert Moll
Resultaat: 2.250 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele figuren en schepen 100x50cm. Cond.: G

Melkkan zilver
Startprijs 2.250 EUR

Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U

Dienblad + Servies
Startprijs 2.250 EUR

Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U

Armband, olifant
Startprijs 2.200 EUR

Kapitale zeer zeldzame armband. Goud op zilver stijve armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten. ø binnenma...

Gestoken kast, Danzinger
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale eikenhouten Danziger kast in neo-ranaissance stijl ca. 1900, met prachtige gebeeldhouwde figuren, getorste zuilen, ranken en leeuwekoppen, groot beslag, zware bolpoten, cherubijnen. In ui...

Klokkenstel LK
Startprijs 2.000 EUR

Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.

Vaaspendule, Louis Seize
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame vergulde bronzen Louis Seize vaaspendule ca. 1800 met fuctionerend 8-daags uurwerk. In uitstekende originele staat 38x12x10cm.