17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Acryl, Jan te Wierik 1432
Acryl, Jan te Wierik

650 EUR

Kraagvaas, 19e eeuw 6263
Kraagvaas, 19e eeuw

650 EUR

Zonne comtoise 3631
Zonne comtoise

625 EUR

Armband Wg saffier briljant 26
Armband Wg saffier briljant

600 EUR

Collier, bloedkor. 102
Collier, bloedkor.

600 EUR

Zilveren wijnkan 121
Zilveren wijnkan

600 EUR

Armband GG/WG met pennen 639
Armband GG/WG met pennen

600 EUR

Schilderij, Gorter 1002
Schilderij, Gorter

600 EUR

H.P. Koekkoek 1005
H.P. Koekkoek

600 EUR

Bijbel 2003
Bijbel

600 EUR

Pieter Keur, Statenbijbel 2165
Pieter Keur, Statenbijbel

600 EUR

Bronzen figuur, Dewitt 5008
Bronzen figuur, Dewitt

600 EUR

Grote pronkvaas 6007
Grote pronkvaas

600 EUR

Boedha beeld 6037
Boedha beeld

600 EUR

2 Chinese borden 6425
2 Chinese borden

600 EUR

Ivoren beeld 6478
Ivoren beeld

575 EUR

Ring WG saffier briljant 27
Ring WG saffier briljant

550 EUR

Hollandse bakbarometer 2191
Hollandse bakbarometer

550 EUR

Bloedkoralen collier 3 rijen 101
Bloedkoralen collier 3 rijen

500 EUR

Parfumflesje 244
Parfumflesje

500 EUR

Gesign.Corneille vogel/vis 1083
Gesign.Corneille vogel/vis

500 EUR

Gothise eikenhouten kist 4025
Gothise eikenhouten kist

500 EUR

Kabinet 4068
Kabinet

500 EUR

Zeldzame kinderstoel ca. 1820 4144
Zeldzame kinderstoel ca. 1820

500 EUR