Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...
Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R
Drie antiek Chinees porseleinen rijstkommen 18e-19e eeuw met deksels. 2 Chips binnenrand deksel, 1 chip bovenrand deksel Cond.: R-G
Grote Oude Chinees porseleinen vaas 2e helft 20e eeuw in imari stijl 34cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met roze/groen floraal decor, bloesems en eenden. Tuit gelijmd 39x21cm. Cond.: R
Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G
Twee oude Oosterse keramieken amfora's 20e eeuw (1 vaas chip bij voet) 43cm. Cond.: R-G
Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G
Oude Russisch porseleinen likeurset in visvorm; 1x karaf en 4 porseleinen likeur-bekertjes 7-25cm. Cond.: G
Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G
Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.
Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vaasjes Elmshorner Steengoedfabriek C. en E. Carstens ca. 1930; 1x bloemdecor 8xø8,5cm. en 1x slingerdecor 12xø6cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Twee grote Chinees keramieken vazen 20e eeuw met geisha voorstelling 34,5xø17cm. Cond.: G
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R