Antiek Weens porseleinen schenkkannetje met gouddecor. Handbeschilderd decor (amorschlafend), gesigneerd Johner 12cm. Cond.: G
Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)
Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.
Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G
Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.