Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bavaria pors. figuur
Startprijs 100 EUR

Grote oude Duitse Tettau Bavaria figuur ca. 1930, voorstellend een elegante vrouw op goudkleurige voet 34cm.

Papegaai
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G

Wand wijwaterbak
Resultaat: 70 EUR

Grote porseleinen wijwater wandhouder, voorstellend twee engelen met schelp 20e eeuw 42x31x17cm. Cond.: G

Pors. groep Volkstedt
Resultaat: 240 EUR

Grote oude Duits porseleinen groep van Volkstedt Rudolstadt, voorstellend een musicerende familie voor geld ca. 1900 in zeer goede originele staat 28x19x16cm.

3 Pors. beelden
Startprijs 25 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...

Ivoren hamer
Resultaat: 450 EUR

Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...

Ivoren tempel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren Oosterse (mogelijk Chinese) tempel met boedha. Prachtig rondom bewerkt met draken en floraal decor, deurtje is er los bij, in zeer goede originele staat 23x10,5x8,5cm.

Ivoren figuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.

Walvis-been figuur
Startprijs 80 EUR

Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G

Ivoren Christus
Resultaat: 200 EUR

Ivoren Corpus Christie 18e eeuw, 2 vingers beschadigd 13,5x10,5cm. Cond.: G

4 Delen ivoor
Resultaat: 200 EUR

Vier delen antiek Ivoor China; 1x boomstam met 3 ratten, 1x vleermuis, 1x Foo-Hond (gesigneerd) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (gesigneerd) 2-8cm. Cond.: G

Ivoren okimono, vis
Resultaat: 275 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G

2 Ivoren figuren
Startprijs 200 EUR

Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G

2 Pors. schalen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote porseleinen opengewerkte schalen met wijnranken motief, gemerkt Tiefenfurth Duitsland (T.P.M.) ca. 1880. In goede originele staat 30x27x6cm.

Beeld, Royal Dux
Startprijs 250 EUR

Jugendstil Royal Dux porseleinen tafelschaal met wolf vast in klem gevangen. Nr. 1878 in goede originele staat 23x27x17,5cm.

Porseleinen siervaas
Startprijs 85 EUR

Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G

Terracotta vaas Jugendstil
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta vaas met zweepslag bloemendecor opgewerkt. Onduidelijk gesigneerd (Roiback?), nr. 2008, in goede originele staat 42cm.

Groot tableau ca. 120 tegels
Resultaat: 350 EUR

Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...

Aardewerken Pierrot
Startprijs 90 EUR

Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.

Jugendstil tableau
Resultaat: 375 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

Bierkruik
Startprijs 180 EUR

Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G

Limoges portret ei
Startprijs 100 EUR

Limoges porseleinen ei met goud- en portretdecor 2e helft 20e eeuw 5,5x8x6cm. Cond.: G

Limoges portret ei
Startprijs 100 EUR

Oud Limoges porseleinen ei met portret- en gouddecor 2e helft 20e eeuw 5,5x8x6cm. Cond.: G

Limoges ei, bloemen
Startprijs 100 EUR

Oud Limoges porseleinen ei met handbeschilderd bloemendecor 2e helft 20e eeuw 5x8,5x6,5cm. Cond.: G

Porseleinen doosje
Startprijs 100 EUR

Antiek porseleinen dekseldoos met handbeschilderd bloemendecor, gesigneerd de Callee o Paris 3x7x5,5cm. Cond.: G

Holl. soepkom + schotel
Resultaat: 10 EUR

Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G

Grote pors. vaas
Startprijs 100 EUR

Oude majolica keramieken jardiniere met 2 zeemeerminnen 20e eeuw (kleine chip van glazuur af) 30x60x20cm. Cond.: G

Keramiek vaasje
Startprijs 10 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G

Mokkaservies
Startprijs 15 EUR

Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw Cond.: G

5-Delig kaststel
Resultaat: 80 EUR

Vijd-delig polychroom Makkums kaststel met vogel- en bloemendecor ca. 1880. Merkteken broers Tichelaar, chips af.

Bord Makkum
Resultaat: 25 EUR

Groot Makkums keramieken herdenkingsbord 1936 - 1961 G.J.J. Waanders L.C.M. met landschapsdecor 6xø35cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 20 EUR

Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R

Makkums bord
Startprijs 20 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

Makkums bord, van Heek
Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken bord "Personeel van textielfabriek van van Heek en Co 25 jaar" in goede staat ø30,4cm.

2 Makkumse borden
Startprijs 60 EUR

Twee Makkumse keramieken borden 1e helft 20e eeuw; 1x groot met bloemdecor ø31cm. en 1x met bloemen- en vogeldecor (ploychroom) ø24cm. Cond.: G

2 Witte beeldjes
Startprijs 120 EUR

Twee oude witte bisquit porseleinen figuren, gemerkt 20e eeuw. Voorstellend een vrouw met sprokkelhout en een man met sprokkelhout. 1 Pink mist en stukje af bij stok 26-33cm. Cond.: R

Makkums bord, waaier
Startprijs 20 EUR

Groot Makkums keramieken bonte schotel met bloemvaas decor 20e eeuw, in goede staat ø28cm.

6 Chin. kop&schotels
Resultaat: 260 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G

Chinese tuitvaas
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.

Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.

Trekpot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor (handgrip gelijmd), verder in goede staat 13,5x18xø10cm.

Chin. trekpot, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R

Chinese kan
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen kan 18e-19e eeuw met zilveren montuur (dekselpunt gelijmd) 13x10xø7cm. Cond.: R

Delfts blauw bord
Resultaat: 20 EUR

Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat

Delfts blauw bord
Startprijs 40 EUR

Groot Delfts keramieken sierbord (Oud Delft), schilder is Th. o A.R., voorstelling van eiervrouwtje Bloemaert. Minimale glazuurchips bij rand ø42cm. Cond.: G

Pors. vaas Altenburg
Startprijs 10 EUR

Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G

Delfts blauwe vaas
Startprijs 80 EUR

Grote Koninklijk Delft aardewerken dekselvaas. Geribbeld met bloemendecor en Hollandse leeuw Nr. 1373 en Schilder C. (20e eeuw). In zeer goede staat 50xø24cm.

Aardewerken taartschaal
Startprijs 20 EUR

Art Deco keramieken taartschaal op metalen draaivoet ca. 1930 en omranding ø32cm. Cond.: G