Grote oude Duitse Tettau Bavaria figuur ca. 1930, voorstellend een elegante vrouw op goudkleurige voet 34cm.
Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen wijwater wandhouder, voorstellend twee engelen met schelp 20e eeuw 42x31x17cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen groep van Volkstedt Rudolstadt, voorstellend een musicerende familie voor geld ca. 1900 in zeer goede originele staat 28x19x16cm.
Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...
Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Oosterse (mogelijk Chinese) tempel met boedha. Prachtig rondom bewerkt met draken en floraal decor, deurtje is er los bij, in zeer goede originele staat 23x10,5x8,5cm.
Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.
Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G
Ivoren Corpus Christie 18e eeuw, 2 vingers beschadigd 13,5x10,5cm. Cond.: G
Vier delen antiek Ivoor China; 1x boomstam met 3 ratten, 1x vleermuis, 1x Foo-Hond (gesigneerd) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (gesigneerd) 2-8cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen opengewerkte schalen met wijnranken motief, gemerkt Tiefenfurth Duitsland (T.P.M.) ca. 1880. In goede originele staat 30x27x6cm.
Jugendstil Royal Dux porseleinen tafelschaal met wolf vast in klem gevangen. Nr. 1878 in goede originele staat 23x27x17,5cm.
Grote porseleinen siervaas, Royal Copenhagen. Gemerkt en genummerd 1965/137. Wilde zwanen vliegend over landschap, H.: 32,5cm. Cond.: G
Grote antieke Jugendstil terracotta vaas met zweepslag bloemendecor opgewerkt. Onduidelijk gesigneerd (Roiback?), nr. 2008, in goede originele staat 42cm.
Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...
Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G
Limoges porseleinen ei met goud- en portretdecor 2e helft 20e eeuw 5,5x8x6cm. Cond.: G
Oud Limoges porseleinen ei met portret- en gouddecor 2e helft 20e eeuw 5,5x8x6cm. Cond.: G
Oud Limoges porseleinen ei met handbeschilderd bloemendecor 2e helft 20e eeuw 5x8,5x6,5cm. Cond.: G
Antiek porseleinen dekseldoos met handbeschilderd bloemendecor, gesigneerd de Callee o Paris 3x7x5,5cm. Cond.: G
Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G
Oude majolica keramieken jardiniere met 2 zeemeerminnen 20e eeuw (kleine chip van glazuur af) 30x60x20cm. Cond.: G
Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Vijd-delig polychroom Makkums kaststel met vogel- en bloemendecor ca. 1880. Merkteken broers Tichelaar, chips af.
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord 1936 - 1961 G.J.J. Waanders L.C.M. met landschapsdecor 6xø35cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R
Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor
Oud Hollands Makkums keramieken bord "Personeel van textielfabriek van van Heek en Co 25 jaar" in goede staat ø30,4cm.
Twee Makkumse keramieken borden 1e helft 20e eeuw; 1x groot met bloemdecor ø31cm. en 1x met bloemen- en vogeldecor (ploychroom) ø24cm. Cond.: G
Twee oude witte bisquit porseleinen figuren, gemerkt 20e eeuw. Voorstellend een vrouw met sprokkelhout en een man met sprokkelhout. 1 Pink mist en stukje af bij stok 26-33cm. Cond.: R
Groot Makkums keramieken bonte schotel met bloemvaas decor 20e eeuw, in goede staat ø28cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.
Chinees porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor (handgrip gelijmd), verder in goede staat 13,5x18xø10cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen kan 18e-19e eeuw met zilveren montuur (dekselpunt gelijmd) 13x10xø7cm. Cond.: R
Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat
Groot Delfts keramieken sierbord (Oud Delft), schilder is Th. o A.R., voorstelling van eiervrouwtje Bloemaert. Minimale glazuurchips bij rand ø42cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G
Grote Koninklijk Delft aardewerken dekselvaas. Geribbeld met bloemendecor en Hollandse leeuw Nr. 1373 en Schilder C. (20e eeuw). In zeer goede staat 50xø24cm.
Art Deco keramieken taartschaal op metalen draaivoet ca. 1930 en omranding ø32cm. Cond.: G