Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Meissen putti 6000
Meissen putti

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Meissen putti 6001
Meissen putti

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Meissen figuur 6002
Meissen figuur

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Jade lelieblad 6003
Jade lelieblad

Resultaat:

200 EUR

Grote vaas, 18e eeuw 6004
Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 3.000 EUR
Tegeltableau 6005
Tegeltableau
Startprijs 800 EUR
Tegeltableau Rozenburg 6006
Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Grote pronkvaas 6007
Grote pronkvaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ivoren Chinese man 6008
Ivoren Chinese man

Resultaat:

800 EUR

Ivoren Chinese man 6009
Ivoren Chinese man
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Knobbelvaas, 18e eeuw 6010
Knobbelvaas, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ivoren figuur 6011
Ivoren figuur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ivoren figuur 6012
Ivoren figuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6013
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Tegeltableau 6014
Tegeltableau
Startprijs 500 EUR
2 Vazen, 18e eeuw 6015
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6016
Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs
2 Delfts blauwe borden 6017
2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6018
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Scheerbekken, 18e eeuw 6019
Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Delftsbonte koe, 19e eeuw 6020
Delftsbonte koe, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Delftse vaas 6021
Delftse vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Delfts blauwe lamp 6022
Delfts blauwe lamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chin. beeld, celadon 6023
Chin. beeld, celadon

Resultaat:

450 EUR

Ivoren okimono, kikker 6024
Ivoren okimono, kikker
Startprijs 1.100 EUR
Delfts blauwe tabakspot 6025
Delfts blauwe tabakspot
Startprijs 40 EUR
Dekselvaas, 19e eeuw 6026
Dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR
Verkocht
2 Chinese knobbelvazen 6027
2 Chinese knobbelvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chin. pors. tuitvaas 6028
Chin. pors. tuitvaas

Resultaat:

300 EUR

Grote Oosterse schotel 6029
Grote Oosterse schotel
Startprijs 260 EUR
Oosterse schotel, 19e eeuw 6030
Oosterse schotel, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Handspiegel met jade 6031
Handspiegel met jade

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees beeld 6032
Chinees beeld

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Kang Xi vaas, 18e eeuw 6033
Kang Xi vaas, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

3 Borden China 6034
3 Borden China
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chin. vaas, Fam Verte 6035
Chin. vaas, Fam Verte

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
5-Delige presenteerset 6036
5-Delige presenteerset

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Boedha beeld 6037
Boedha beeld

Resultaat:

600 EUR

Grote Oosterse schotel 6038
Grote Oosterse schotel
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Grote gemberpot 6039
Grote gemberpot

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
2 Tegels ca. 1920 6040
2 Tegels ca. 1920

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6041
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees beeld 6042
Chinees beeld

Resultaat:

180 EUR

Chinees beeld 6043
Chinees beeld
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6044
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Imari lampevoet 6045
Imari lampevoet

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
8 Pors. borden 6046
8 Pors. borden

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
5 Imari borden 6047
5 Imari borden

Resultaat:

200 EUR