Oude Hollandse Zaanse wandklok met wortelnoten kast, bronzen ornamenturen, slagwerk en atlas. Gemerkt Wuba (Warmink) in zeer goede staat 64x28x17cm.
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.
Metalen Art Deco klok ca. 1930 in goede originele staat met centrale secondenwijzer (ongemerkt) 21x22x6cm. Cond.: G
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat
Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.
Eikenhouten Warmink (Wuba) Sallander wandklok met bronzen ornamenten en maanstand 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x13cm.