Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G
Gothische eikenhouten kist 16e/17e eeuw met origineel slot. In goede originele staat 70x154x68cm.
Empire 19e eeuwse mahoniehout fineer tafel met kolompoot en leeuwenklauwen ca. 1830. In goede originele staat, minimale fineerschade 73x107cm.
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Mooie 6-kantige vitrinekast ca. 1980 van teakhout met panelen en rondom facetgeslepen glas. In zeer goede staat 190x63x70cm.
Rococo stijl vitrinetafel 19e eeuw met glazen blad en etagere ca. 1870. Overgeschilderd met goudkleurige verf 78x56x37cm. Cond.: R-G
Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en koperen leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse naaitafel met brons beslagen (poten, etc.). Rondom met floraal motief intarsia ca. 1870. Medaillon op bovenblad heeft fineerschade, verder in goede originele staat 71x49x38cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Hollandse wortelnoten fineer vitrine-opzetkast ca. 1880. In Louis Quinze stijl met origineel beslag, klauwpoten en mooi snijwerk. In goede originele staat 223x130x45cm.
Prachtige Louis Seize ovale tafel ca. 1890, gefineerd en ingelegd, eiken op blad en poten rondom. Met koperen pootjes en lade. In zeer goede staat. Rozenhout , satijnhout 68x80x54cm.
Wortelnoten fineer trumeau ca. 1870, Louis Philippe in ongerestaureerde staat, fineerschade 70x86x33cm. Cond.: M
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.
Biedermeier 2-deurs linnenkast ca. 1860 (uitneembaar), geen scheuren. Met 2 lades achter de deur. 1 Lade in losse delen. In goede originele staat 200x150x56cm. Cond.: R-G
Tweedeurs 18e eeuwse eikenhouten kast met 2 lades en kruisvoet, renaissance snijwerk 130x130x55cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G
Dri-delige mini-tafelset 2e helft 20e eeuw met gebogen poten en geschulpt blad, in zeer goede staat 56x53x40cm.
Engels eikenhouten rol/schrijfbureau ca. 1900 met 5 lades en Queen Anne poten. Zonder uittrekblad 118x80x47cm. Cond.: R
Mooie 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine in zeer goede originele staat 89x82x27cm.
Grote gezwarte houten piedestals ca. 1880, bewerkt. In goede originele staat 123x36x36cm.
Zeldzame wortelnoten 19e eeuwse coulissentafel met kolompoot en 4 leeuwenpoten (tussenbladen zijn weg). Verder in goede originele staat 75x108x136cm.
Vintage pallisander-houten bijzettafel ca. 1960 in goede originele staat (ongemerkt) 50x55x55cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.