Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse hoekstoel 4048
Engelse hoekstoel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Armleunstoel 4049
Armleunstoel

Resultaat:

90 EUR

Kussenkast 4050
Kussenkast
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Eiken gestoken wandtafel 4051
Eiken gestoken wandtafel

Resultaat:

125 EUR

Secretaire 4052
Secretaire
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote rococo spiegel 4053
Grote rococo spiegel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tafel + 6 stoelen 4054
Tafel + 6 stoelen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gebogen schrijf-secretaire 4055
Gebogen schrijf-secretaire

Resultaat:

180 EUR

Vroege Engelse kist 4056
Vroege Engelse kist
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ovale tafel 4057
Ovale tafel

Resultaat:

40 EUR

Mahonie klaptafel 4058
Mahonie klaptafel
Startprijs 120 EUR
Notenhouten salontafel 4059
Notenhouten salontafel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mechels buffet 4060
Mechels buffet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Stoel met leder 4061
Stoel met leder

Resultaat:

110 EUR

Grenenhouten stoel 4062
Grenenhouten stoel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Mahonie wijntafeltjes 4063
2 Mahonie wijntafeltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dekenkist 4064
Dekenkist

Resultaat:

150 EUR

Grote kapstok 4065
Grote kapstok
Startprijs 300 EUR
Mahonie naaitafel 4066
Mahonie naaitafel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Lyra wandrekje 4067
Lyra wandrekje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kabinet 4068
Kabinet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Naaitafeltje 4069
Naaitafeltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bureau 4070
Bureau

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Stoel 4071
Stoel

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Chinese handgestoken kist 4072
Chinese handgestoken kist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese handgestoken kist 4073
Chinese handgestoken kist

Resultaat:

80 EUR

Hollandse commode, 18e eeuw 4074
Hollandse commode, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Deco stijl wandtafel 4075
Deco stijl wandtafel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4 Henry Deux stoelen 4076
4 Henry Deux stoelen

Resultaat:

90 EUR

Kapstok 4077
Kapstok
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Bureaustoel 4078
Bureaustoel

Resultaat:

260 EUR

Ovaal tafeltje 4079
Ovaal tafeltje
Startprijs 20 EUR
Commode 4080
Commode
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese piedestal 4081
Chinese piedestal

Resultaat:

90 EUR

Wortelnoten hangkastje 4082
Wortelnoten hangkastje
Startprijs 40 EUR
Eiken theewagen 4083
Eiken theewagen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Eiken thee-kastje 4084
Eiken thee-kastje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bureaustoel 4085
Bureaustoel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Butler spiegel 4086
Butler spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Eiken stoelen 4087
4 Eiken stoelen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gestoken armstoel 4088
Gestoken armstoel

Resultaat:

100 EUR

Rond tafeltje op poot 4089
Rond tafeltje op poot
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Eikenhouten buikkastje 4090
Eikenhouten buikkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse vitrinekast 4091
Franse vitrinekast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wortelnoten naaitafel 4092
Wortelnoten naaitafel

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Kinderstoel 4093
Kinderstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plantenbak 4094
Plantenbak

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eikenhouten wandspinde 4095
Eikenhouten wandspinde

Resultaat:

50 EUR