Kavel van 7 oude koperen schilderij-lampen 20e eeuw, 20-46cm. Cond.: G
Schildpad doos 19e eeuw in uitstekende staat 14x4x9,5cm. Cond.: U
Prachtige oude Indonesische kris met messing bewerkte schede, in zeer goede staat 46cm.