Kristallen stolpje met Hollands zilveren knop met parelrand afgewerkt 835/000, H.12xø10cm., Cond.:U
Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G
Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G
Jugendstil beschilderde glazen bolfles met bloemendecor, deels 2-dimensionaal opgewerkt en gouddecor ca. 1900. In goede originele staat 40xø27cm.
Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø23cm. Cond.: G 1 bord met chip.
Negen kleine dessertborden Lalique Frankrijk 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø16cm. Cond.: G
Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G
Prachtig gebrandschilderd glas-in-lood venster, Plechelmus kerk? met figuren en putti, 1887-1995 Twentse matth passi 59x41cm. Cond.: G
Kristallen robijnrode likeurset (7-delig) ca. 1890; karaf en 6 glazen, gegraveerd met rocailles. 1 Glas chip van de voet af, verder goed 11-22cm. Cond.: G
Twee delen antiek blauw geslepen kristal; 1x dekseldoos en 1x suikerstrooier (chips binnenrand) 12-16cm.
Oude Lalique glazen asbak met driemaster afgebeeld, 2 minimale chips 3xø17cm. Cond.: R
Kavels divers antiek kristal (waaierkristal). 21 Delen o.a; 2 schalen, 4 onderzetters, 12 messenleggers en 3 vaasjes, minimale chips Cond.: R-G
Oude glazen vaas met tin (belijmd) 1e helft 20e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Bijzondere zesdelige menageset met diamantslijpsel. Bestaande uit zout- en peperstrooier, mosterdpotje en stel olie- en azijnkarafjes met stop. Het geheel in een glazenhouder in de vorm van een auto. ...
Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G
Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.
Kavel diverse karaffen (6x) 20e eeuw, 1 zonder stop. Geslepen of gegraveerd 20-38cm. Cond.: R-G
Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G
Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.
Drie delen opaline glas ca. 1870; 2x handbeschilderde vaasjes met bloemendecor (1 rand gelijmd) 11xø6cm. en 1x sierschotel met portret (2 chips) 3xø19,5cm. Cond.: R
Aparte oude glazen karaf 1e helft 20e eeuw, gemaakt van transparant/wit/blauw en zwart glas, in goede staat 22xø13cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G