Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G

Glazen bierpul
Resultaat: 25 EUR

Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.

Miniatuur kristal (8x)
Startprijs 20 EUR

Acht delen miniatuur kristal; 1x kannetje met twee kopjes, 1x vogeltje (chip), 4x kristallen facetgeslepen bollen (chip) 1-4cm. Cond.: R-G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G

Kavel kristal 22x
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G

Kavel kristal 27x
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.

Glazen karaf wit/blauw
Resultaat: 70 EUR

Aparte oude glazen karaf 1e helft 20e eeuw, gemaakt van transparant/wit/blauw en zwart glas, in goede staat 22xø13cm. Cond.: G

1 Karaf, 6 glazen
Startprijs 25 EUR

Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G

Bonbonschaal + onderschaal
Resultaat: 80 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x grote bewerkte schaal op hoge voet 25xø32cm. en 1x tafelschaal op hoge voet met gouddecor 26xø17cm. Cond.: G

3x Peper & Zout stel
Startprijs 25 EUR

Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.

3 Glazen snuffbottles
Startprijs 25 EUR

Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G

Stel karaffen
Resultaat: 24 EUR

Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.

4 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...

Kavel postfrisse zegels
Startprijs 30 EUR

Kavel postzegels, Nederland postfris, w.o. legioenblok etc. ca.30vel. Cond.:G

2 Champagneglazen Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G

6 Karaffen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse karaffen (6x) 20e eeuw, 1 zonder stop. Geslepen of gegraveerd 20-38cm. Cond.: R-G

2 Karaffen, 12 glazen
Startprijs 30 EUR

Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.

Glazen bol, gesigneerd
Resultaat: 45 EUR

Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G

3 Delen opaline glas
Resultaat: 120 EUR

Drie delen opaline glas ca. 1870; 2x handbeschilderde vaasjes met bloemendecor (1 rand gelijmd) 11xø6cm. en 1x sierschotel met portret (2 chips) 3xø19,5cm. Cond.: R

3 Glazen bollen
Startprijs 30 EUR

Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...

3 Karaffen
Startprijs 30 EUR

Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G

3-Delig opaline kaststel
Startprijs 30 EUR

Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G

Kavel groene glazen
Startprijs 30 EUR

Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G