Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kunstenaarsvazen
Startprijs 30 EUR

Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G

Peper & Zoutstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek 6-delig ruitkristallen tafelset met tablet (chip af), zout-, peper-, mosterdpotje en olie & azijnstel. 26x13x6cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M

Glazen pot met schotel
Startprijs 30 EUR

Glazen stolp met amandelslijpsel, chips schotel en rand 25x23cm. Cond.: R

Glazen haan
Resultaat: 40 EUR

Oude mondgeblazen haan ca. 1970 (Murano?) in goede staat 29cm.

Glazen kunstvaas + schaal
Startprijs 30 EUR

Oude glazen mondgeblazen vaas en schaal ca. 1960, Murano?. 37xø13cm. en 7xø21cm. Cond.: G

Kleine glazen pul
Resultaat: 40 EUR

Kleine Duitse glazen pul met tinnen deksel en witglazen voorstelling van jongen met tak ca. 1880, 11x8xø6cm.

3 Opaline vazen
Startprijs 35 EUR

Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.

2 Parfumflacons
Resultaat: 70 EUR

Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.

5 Karaffen
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.

2 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G

Stolp glas
Resultaat: 60 EUR

Kristallen stolpje met Hollands zilveren knop met parelrand afgewerkt 835/000, H.12xø10cm., Cond.:U

Gekleurd kristal
Startprijs 40 EUR

Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G

3 Delen swarovski
Startprijs 40 EUR

Drie delen swarovski kristal; 1x dekseldoos, 1x make up doos en 1x hanger 8-11cm. Cond.: G

2 Delen swarovski
Startprijs 40 EUR

Twee delen Swarovski kristal; 1x SCS met zwaan facetgeslepen en 1x slakkenhuis 3,5-4cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 40 EUR

Set waaierkristallen karaffen ca. 1900 in goede staat 30cm. Cond.: G

Div. paars kristal
Startprijs 40 EUR

Kristallen 7-delige set (gebakset met sevethouder) met facetgeslepen stermotief 20e eeuw. Diverse delen beschadigd 14-24cm.

6 Oude Duitse bierpullen
Resultaat: 50 EUR

Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.

3 Delen swarovski
Startprijs 50 EUR

Drie delen Swarovski kristallen figuren; 2x pandaberen en 1x kip 3-4,5cm. Cond.: G

Divers kristal
Startprijs 50 EUR

Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.

5 Karaffen
Startprijs 50 EUR

Vijf glazen/kristallen karaffen, bewerkt 20e eeuw 23-29cm. Cond.: G

Div. kristallen glazen
Resultaat: 170 EUR

Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G

Blauwglazen set
Startprijs 50 EUR

Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R

Divers waaierkristal
Resultaat: 50 EUR

Kavels divers antiek kristal (waaierkristal). 21 Delen o.a; 2 schalen, 4 onderzetters, 12 messenleggers en 3 vaasjes, minimale chips Cond.: R-G