Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Glazen stolp met amandelslijpsel, chips schotel en rand 25x23cm. Cond.: R
Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.
Vijf oude kristallen/glazen karaffen, bewerkt 20e eeuw in goede staat 26-30cm.
Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G
Drie delen swarovski kristal; 1x dekseldoos, 1x make up doos en 1x hanger 8-11cm. Cond.: G
Twee delen Swarovski kristal; 1x SCS met zwaan facetgeslepen en 1x slakkenhuis 3,5-4cm. Cond.: G
Kristallen 7-delige set (gebakset met sevethouder) met facetgeslepen stermotief 20e eeuw. Diverse delen beschadigd 14-24cm.
Drie delen Swarovski kristallen figuren; 2x pandaberen en 1x kip 3-4,5cm. Cond.: G
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G
Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R