Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede originele staat 11cm.
Twee grote opaline glazen vazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemendecor. Mooie kwaliteit en in goede staat 33cm.
Wit matglazen 19e eeuwse bowlpot met originele lepel en onderschotel. Minimale chips aan onderschotel, verder goed 23xø21cm.
Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø23cm. Cond.: G 1 bord met chip.
Oude Lalique glazen tafelaansteker in goede originele staat 8xø7cm. Cond.: G
Twee groen-glazen karaffen ca. 1900 met handbeschilderd decor, voorstellend een vogelnest met bloemen. In goede originele staat 28cm.
Prachtige karafset met 6 glazen ca. 1900. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.
Prachtig gebrandschilderd glas-in-lood venster, Plechelmus kerk? met figuren en putti, 1887-1995 Twentse matth passi 59x41cm. Cond.: G
Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G