Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G
Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G
Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G
Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G
Kristallen robijnrode likeurset (7-delig) ca. 1890; karaf en 6 glazen, gegraveerd met rocailles. 1 Glas chip van de voet af, verder goed 11-22cm. Cond.: G
Drie delen opaline glas ca. 1870; 2x handbeschilderde vaasjes met bloemendecor (1 rand gelijmd) 11xø6cm. en 1x sierschotel met portret (2 chips) 3xø19,5cm. Cond.: R
Prachtig gebrandschilderd glas-in-lood venster, Plechelmus kerk? met figuren en putti, 1887-1995 Twentse matth passi 59x41cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen tafelaansteker in goede originele staat 8xø7cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x grote bewerkte schaal op hoge voet 25xø32cm. en 1x tafelschaal op hoge voet met gouddecor 26xø17cm. Cond.: G
Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U
Bijzondere zesdelige menageset met diamantslijpsel. Bestaande uit zout- en peperstrooier, mosterdpotje en stel olie- en azijnkarafjes met stop. Het geheel in een glazenhouder in de vorm van een auto. ...
Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G
Aparte oude glazen karaf 1e helft 20e eeuw, gemaakt van transparant/wit/blauw en zwart glas, in goede staat 22xø13cm. Cond.: G
Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.
Twee delen antiek blauw geslepen kristal; 1x dekseldoos en 1x suikerstrooier (chips binnenrand) 12-16cm.
Kristallen stolpje met Hollands zilveren knop met parelrand afgewerkt 835/000, H.12xø10cm., Cond.:U
Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G
Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.
Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G
Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede originele staat 11cm.
Kavels divers antiek kristal (waaierkristal). 21 Delen o.a; 2 schalen, 4 onderzetters, 12 messenleggers en 3 vaasjes, minimale chips Cond.: R-G
Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.
Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G
Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G