Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Van Trierum 1047
Van Trierum
Startprijs 350 EUR
Ad de Roo 1048
Ad de Roo
Startprijs 500 EUR
Henri Kley, winter 1049
Henri Kley, winter
Startprijs 200 EUR
Henri Kley, zonnebloemen 1050
Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 600 EUR
Felix Bellenot 1051
Felix Bellenot
Startprijs 300 EUR
R. Lauwerier 1052
R. Lauwerier
Startprijs 500 EUR
Anton Heyboer, 2 dames 1053
Anton Heyboer, 2 dames
Startprijs 180 EUR
S. van den Berg 1054
S. van den Berg
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, vrouw op stoel 1055
Schilderij, vrouw op stoel
Startprijs 25 EUR
Fedor van Kregten 1056
Fedor van Kregten
Startprijs 450 EUR
Jan Rijlaarsdam 1057
Jan Rijlaarsdam
Startprijs 1.200 EUR
Panorama 1058
Panorama
Startprijs 20 EUR
Schilderij, korenschoven 1059
Schilderij, korenschoven
Startprijs 400 EUR
Houtsnede Francois Dehoy 1060
Houtsnede Francois Dehoy
Startprijs 25 EUR
Ton van E.E. 1061
Ton van E.E.
Startprijs 80 EUR
Magritto 1062
Magritto
Geen vanafprijs
Erwens, bosgezicht 1062
Erwens, bosgezicht
Startprijs 40 EUR
Schilderij, P.A. Nijgh 1063
Schilderij, P.A. Nijgh
Startprijs 100 EUR
Evert Rabbers, aquarel 1064
Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 100 EUR
Gesign. Lauwerier 1065
Gesign. Lauwerier
Startprijs 500 EUR
Evert Rabbers, aquarel 1066
Evert Rabbers, aquarel
Startprijs 100 EUR
J.H. Kaemmerer 1067
J.H. Kaemmerer
Startprijs 300 EUR
A.J. Zwart, bloemstilleven 1068
A.J. Zwart, bloemstilleven
Startprijs 1.000 EUR
Janos Viski 1069
Janos Viski
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Gobelin, edele dame in tuin 1070
Gobelin, edele dame in tuin

Resultaat:

110 EUR

A. Pleysier 1071
A. Pleysier
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Ovale lijst met mand 1072
Ovale lijst met mand

Resultaat:

25 EUR

Jean Leon, portret 1073
Jean Leon, portret
Startprijs 250 EUR
Winterlandschap 1074
Winterlandschap
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Tekening, van Münninghof 1075
Tekening, van Münninghof

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gesign. J.J. Destree 1076
Gesign. J.J. Destree

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, wintergezicht 1077
C. Cornelisz, wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Baukema 1078
Baukema
Startprijs 300 EUR
Kees Verwey 1079
Kees Verwey
Startprijs 900 EUR
Schilderij, A. Prins 1080
Schilderij, A. Prins
Startprijs 30 EUR
Schilderij, strandgezicht 1081
Schilderij, strandgezicht
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Ongesigneerd modern 1082
Ongesigneerd modern

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gesign.Corneille vogel/vis 1083
Gesign.Corneille vogel/vis

Resultaat:

500 EUR

Schilderij, winter 1084
Schilderij, winter
Startprijs 550 EUR
Schilderij Aziatisch, kip 1085
Schilderij Aziatisch, kip
Startprijs 80 EUR
Verkocht
R. Merson 1086
R. Merson

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Balinese School, vrouw 1087
Balinese School, vrouw

Resultaat:

275 EUR

J.F. Obbes 1088
J.F. Obbes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, Maria met kind 1089
Schilderij, Maria met kind

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Schilderij, Jean boten 1090
Schilderij, Jean boten

Resultaat:

120 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 1091
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 10 EUR
C.A. van Assendelft 1092
C.A. van Assendelft
Startprijs 200 EUR
3 Portretten, F. de Boeck 1093
3 Portretten, F. de Boeck
Startprijs 60 EUR