Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
G.F. van Schagen 1094
G.F. van Schagen

Resultaat:

700 EUR

Schilderij M.J. Manschot 1095
Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 20 EUR
Hollandse School 1096
Hollandse School
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw 1097
Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schilderij, Theo Bijkerk 1098
Schilderij, Theo Bijkerk

Resultaat:

110 EUR

Chris Koelemeyer, korenschoven 1099
Chris Koelemeyer, korenschoven
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Jan van Vuuren 1100
Jan van Vuuren

Resultaat:

350 EUR

Schilderij, Ton van Tast 1101
Schilderij, Ton van Tast
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Van der Vorst, peren 1102
Van der Vorst, peren

Resultaat:

30 EUR

Schilderij, P. Groen 1103
Schilderij, P. Groen
Startprijs 500 EUR
Ivo Katavio, 1104
Ivo Katavio,
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Steendruk, Willem Maris 1105
Steendruk, Willem Maris

Resultaat:

90 EUR

Schilderij, honden 1106
Schilderij, honden
Startprijs 900 EUR
Simony Jensen, schilderij visser 1107
Simony Jensen, schilderij visser
Startprijs 40 EUR
Joan Dinsbach, zeefdruk 1108
Joan Dinsbach, zeefdruk
Startprijs 60 EUR
Mao 1109
Mao
Startprijs 500 EUR
Konstnär Allan Bondesson 1110
Konstnär Allan Bondesson
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Schilderij, boot op zee 1111
Schilderij, boot op zee

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W.A. Grondhout, fruitcoupe 1112
W.A. Grondhout, fruitcoupe

Resultaat:

350 EUR

Gesigneerd, J. Kobel 1113
Gesigneerd, J. Kobel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Pieter Scheen 1114
Pieter Scheen

Resultaat:

225 EUR

Anton Naraay, Christus 1115
Anton Naraay, Christus
Startprijs 200 EUR
Ets, Nettenboeter 1116
Ets, Nettenboeter
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Aquarel, P.A. Nijgh 1117
Aquarel, P.A. Nijgh

Resultaat:

25 EUR

Gouden havengezicht 1118
Gouden havengezicht
Startprijs 15 EUR
Verkocht
C.A. van Assendelft 1119
C.A. van Assendelft

Resultaat:

300 EUR

Dorpsgezicht (Arie Wasserburg) 1120
Dorpsgezicht (Arie Wasserburg)
Startprijs 180 EUR
S. Ribberink, zeefdruk 1121
S. Ribberink, zeefdruk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, landschap 1122
Schilderij, landschap

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Winters stadsgezicht 1123
Winters stadsgezicht

Resultaat:

135 EUR

Houtinleg, stadhuis Enschede 1124
Houtinleg, stadhuis Enschede
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Monogram M.K. 18 1125
Monogram M.K. 18

Resultaat:

310 EUR

G.J. Sijthoff 1126
G.J. Sijthoff
Startprijs 400 EUR
M. Houtman, zeefdruk 1127
M. Houtman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, Johannes winter 1128
Schilderij, Johannes winter

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
S. Abdullah 1129
S. Abdullah

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bungers, stilleven 1130
Bungers, stilleven

Resultaat:

15 EUR

Schilderij, zeilboot 1131
Schilderij, zeilboot
Startprijs 80 EUR
Ikoon Pantokrator 1132
Ikoon Pantokrator
Startprijs 420 EUR
P.L. Kluyver 2x 1133
P.L. Kluyver 2x
Startprijs 800 EUR
M. van de Walle 1134
M. van de Walle
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Berlijn 1135
Berlijn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
E. Nandy, ingekleurde gravure 1136
E. Nandy, ingekleurde gravure

Resultaat:

20 EUR

Schilderij, meisje bij rivier 1137
Schilderij, meisje bij rivier
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Schilderij bloemen, Wessels 1138
Schilderij bloemen, Wessels

Resultaat:

60 EUR

2 Jugendstil schilderijen 1139
2 Jugendstil schilderijen
Startprijs 120 EUR
Gesign. H. Ronner 1140
Gesign. H. Ronner
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Emilio 1918 1141
Emilio 1918

Resultaat:

20 EUR